Kendimiz için 🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Kendimiz için 🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,644 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kendimiz için 🌼
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmas🌼timur
Aynen bende kullanışlı bulmuyorum lohusa takımı adı altinda baya yüksek fiyata satıyorlar. Satende güzel duruyor ama kullanılmıyor canım ya kışın usutuyor yazın yakıyor ☺️ en iyisi anam babam usulü pijama takımı 😄
Pamuklu kumaş tan buldum şimdi bı sayfada fiyatı da uygun fotoğraf yükleyebilirsin atarım çok cici

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
E
Kızlar hastanede kullanmak üzere ped değilde ne almam gerekiyor hasta bezimi? Hayatımda hasta bezi almadım😂 ilk hamileligimde ped koymuştum oda heryeri mahvetme sebebim olmuştu bebeğimin bezini kullandım oda kayıp durdu😄 kullanılacak özel bişi varmı bakıyorum hasta bezi dışında bise görmüyorum. Daha erken benim için ama alıp kenara koymak istiyorum malum hergun herşeye zam geliyor. Ne almalıyım alacağım şeyin adı ne kızlar 🤭
E bebekten hasta bezi aldım nasıl bilmiyorum kullanmadım hiç inşallah iyi olur

Yağmur💓ahmed

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hastanede kullanmak üzere ped değilde ne almam gerekiyor hasta bezimi? Hayatımda hasta bezi almadım😂 ilk hamileligimde ped koymuştum oda heryeri mahvetme sebebim olmuştu bebeğimin bezini kullandım oda kayıp durdu😄 kullanılacak özel bişi varmı bakıyorum hasta bezi dışında bise görmüyorum. Daha erken benim için ama alıp kenara koymak istiyorum malum hergun herşeye zam geliyor. Ne almalıyım alacağım şeyin adı ne kızlar 🤭
Kilot bez önermem canım ben de ilk doğumda almıştım ebeler kızmıştı yatak batmış dı onun için normal hasta bezlerini öneririm

Tüm sayfalar yüklendi.