Sorum var Kendini çirkin hissetmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Kendini çirkin hissetmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 211 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kendini çirkin hissetmek
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Pöfff 😞kendimi çok çirkin hissediyorum ya aynada güzel gibiyim kamerada aşırı çirkin yüzümün her yeri yamuk iki kaşım farklı bir gözüm küçük ağzım dişlerim bir garip anlamadım eskiden de kendimi arada çirkin hissederdim ama doğum yaptıktan sonra daha çirkin oldum gibi yani güzel olduğumu söyleyen insanlarda var ama nedense inanmıyorum ya ciddi özgüven eksikliğim var estetik param yok 😂onun haricinde bu durumu psikolojik olarak nasıl düzeltebilirim

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
TabbimPöfff 😞kendimi çok çirkin hissediyorum ya aynada güzel gibiyim kamerada aşırı çirkin yüzümün her yeri yamuk iki kaşım farklı bir gözüm küçük ağzım dişlerim bir garip anlamadım eskiden de kendimi arada çirkin hissederdim ama doğum yaptıktan sonra daha çirkin oldum gibi yani güzel olduğumu söyleyen insanlarda var ama nedense inanmıyorum ya ciddi özgüven eksikliğim var estetik param yok 😂onun haricinde bu durumu psikolojik olarak nasıl düzeltebilirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbimin verdiginr şükredelim canim sagligimiz yerinde bende takintiliydim şimdi çok umursamıyorum valla bakım yapacak vaktim yok onu anlayan kocada yok o yüzden çok doğal yaşıyorum 🤣🤣sende Takilma hic

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Pöfff 😞kendimi çok çirkin hissediyorum ya aynada güzel gibiyim kamerada aşırı çirkin yüzümün her yeri yamuk iki kaşım farklı bir gözüm küçük ağzım dişlerim bir garip anlamadım eskiden de kendimi arada çirkin hissederdim ama doğum yaptıktan sonra daha çirkin oldum gibi yani güzel olduğumu söyleyen insanlarda var ama nedense inanmıyorum ya ciddi özgüven eksikliğim var estetik param yok 😂onun haricinde bu durumu psikolojik olarak nasıl düzeltebilirim
Böyle düşünme cnm kendini önce senin begenemn gerkeiyir ki herkeste seni beyensin öz güveninin tam olması lazım aksi taktirde piskolojin çok daha bozulur kendine bakım yap evin içinde makyaj yap süslen puslen kuaföre git güzel güzel kokolar sık kadın kadın gibi olmuşum de kndi kndine

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank

Rabbimin verdiginr şükredelim canim sagligimiz yerinde bende takintiliydim şimdi çok umursamıyorum valla bakım yapacak vaktim yok onu anlayan kocada yok o yüzden çok doğal yaşıyorum 🤣🤣sende Takilma hic
Takmamaya çalışıyorum biri aniden kameraya alıyor psikoloji tekrar yerle bir 😂insanlar sen kendini öyle görüyorsun hiç öyle değilsin diyorlar ama bilmiyorum inanmıyorum nedense 😂

Böyle düşünme cnm kendini önce senin begenemn gerkeiyir ki herkeste seni beyensin öz güveninin tam olması lazım aksi taktirde piskolojin çok daha bozulur kendine bakım yap evin içinde makyaj yap süslen puslen kuaföre git güzel güzel kokolar sık kadın kadın gibi olmuşum de kndi kndine
Ay küçük bebek varken hiç bakım yapasım gelmiyor yaa zaten zamanda yok

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Takmamaya çalışıyorum biri aniden kameraya alıyor psikoloji tekrar yerle bir 😂insanlar sen kendini öyle görüyorsun hiç öyle değilsin diyorlar ama bilmiyorum inanmıyorum nedense 😂

Ay küçük bebek varken hiç bakım yapasım gelmiyor yaa zaten zamanda yok
Öyle ama cnm kndine de zman ayır ister istemez erkeklerin gözü bakımlı bı eş ararlar evin icjnde hergun de olmasa arada bir

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çirkin kadın yok bakımsız kadın var canım hergün o kadar evi temizliyoruz yemek çamaşır bulaşık derken kendimizi unutuyoruz bence haftada bi günde kendine ayır bakımını yap kendini daha iyi hissedeceksin🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.