Kepeklenme..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiyavuzd tarafından oluşturulan Kepeklenme.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,700 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kepeklenme..
Konbuyu başlatan Sevgiyavuzd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ay bilmiyorum konak ne ki. İlk bebek olunca cahillik diz boyu 🤦‍♀️
Öğrenirsin öğrenirsin 😅😅😅😅kepek olmaz yenidoğanda oyüzden şaşırdım saç derisinde kabuklanma olur ona konak denir canım eczaneden konak için şampuan var al kullan kuzum geçer büyükler zeytinyağı sür beklet ve yıka derler deneyen annenler illa ki vardır ama bence kendi fikrimi söylüyorum zeytinyağı asidik dengesiyle deriye zarar vererek enfeksiyon yapma olasılığı var drlarda önermiyor sen bilirsin yinede kuzum dediğim gibi bu benim görüşüm ama zeytinyağı deneyip bebeğe hiçbirşey olmadan memnun kalanlarda var

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Öğrenirsin öğrenirsin 😅😅😅😅kepek olmaz yenidoğanda oyüzden şaşırdım saç derisinde kabuklanma olur ona konak denir canım eczaneden konak için şampuan var al kullan kuzum geçer büyükler zeytinyağı sür beklet ve yıka derler deneyen annenler illa ki vardır ama bence kendi fikrimi söylüyorum zeytinyağı asidik dengesiyle deriye zarar vererek enfeksiyon yapma olasılığı var drlarda önermiyor sen bilirsin yinede kuzum dediğim gibi bu benim görüşüm ama zeytinyağı deneyip bebeğe hiçbirşey olmadan memnun kalanlarda var
Anneme sordum bugün bebe yağı sür bekle sonra yıka dedi. Yaptım ama geçmedi 😬ben mi aceleciyim😂🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dalin mi kullanıyorsun şampuan olarak
Evet canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar