Kese boş

• Konbuyu başlatan TMM
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde TMM tarafından oluşturulan Kese boş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,180 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese boş
Konbuyu başlatan TMM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DNZ
T

TMM

Guest
Merhaba kızlar 7 haftalık gebeyim bugün kalp atışını dinlemek için gittiğimizde doktorumuz kese büyümüş ama içi boş gözüküyor boş gebelik olablir bir hafta daha bekleyelim dedi

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 7 haftalık gebeyim bugün kalp atışını dinlemek için gittiğimizde doktorumuz kese büyümüş ama içi boş gözüküyor boş gebelik olablir bir hafta daha bekleyelim dedi
Sat tarihine göre 7 haftalık gorunebikir ama geç döllenme olduysa belki şu an 5 haftalık felan gebesindir. Olabiir böyle durumlar. Canını sıkma sakın hayırlısı ne ise o olsun.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bende evde test yaptım pozitif çıkmıştı hastaneye gittim kese bile gözükmüyodu kanda hamile olduğum çıktı doktor dış gebelik olabilir kese yok dedi 10 gün sonra tekrar gittim kese vardı bebeğide çok sonradan gördüm korkma içini ferah tut hayırlısı olsun

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Benim kesem Bile yoktu cnm kese de yoktu bebekte 1 hafta sonra tekrar gittim hem bebek hem kese hem de kalp atışlarını duydum

DNZ

Kayıtlı Üye
rank
İlk gittiğimizde küçük kese vardı hayırlı olsun haftaya gelin kalp atışını dinleyelim dedi başka bişey demedi,bugünde boş görünce bir hafta daha bekleyelim ddi
İnşallah hayirlisiyla görürsün bende 7 haftaliğim ve sadece kese gördük bayramdan sonra artık kalp sesini dinlemeye gidicez inşallah kimsenin bu yolda umudu kırılmaz🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar