Kese Göründü Ama?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kese Göründü Ama? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 722 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kese Göründü Ama?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canlar ♥️ ben biliyorsunuz ki kan vermiştim dün de kontrole gittim kese göründü ama çok küçüktü doktorumuz beta değeri çok yavaş ilerliyor sağlıksız olabilir dedi ama sağlıksız olsa kese oluşur mu acaba haftaya başka bir doktora gidicez ama ne diyosunuz kızlar iyi sonuç alır mıyım? Düşük yaşadığımdan kaynaklı çokk korkuyorum çünkü çok zordu Allah yaşatmasın kimseye
Kese oluşabilir canım iki günde bir kan veriyorsan her verişte önceki değerin iki katı olması lazım. Sağlıklı gebelik diyebilmek için. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur canım 🤲❤️

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canlar ♥️ ben biliyorsunuz ki kan vermiştim dün de kontrole gittim kese göründü ama çok küçüktü doktorumuz beta değeri çok yavaş ilerliyor sağlıksız olabilir dedi ama sağlıksız olsa kese oluşur mu acaba haftaya başka bir doktora gidicez ama ne diyosunuz kızlar iyi sonuç alır mıyım? Düşük yaşadığımdan kaynaklı çokk korkuyorum çünkü çok zordu Allah yaşatmasın kimseye
2katına çıkmıyorsa beta kimyasal gebelik olabilir.

Kötü düşünme canım inşallah iyi haberler alırsın

Tüm sayfalar yüklendi.