Kese Göründü Ama?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kese Göründü Ama? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 721 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kese Göründü Ama?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba canlar ♥️ ben biliyorsunuz ki kan vermiştim dün de kontrole gittim kese göründü ama çok küçüktü doktorumuz beta değeri çok yavaş ilerliyor sağlıksız olabilir dedi ama sağlıksız olsa kese oluşur mu acaba haftaya başka bir doktora gidicez ama ne diyosunuz kızlar iyi sonuç alır mıyım? Düşük yaşadığımdan kaynaklı çokk korkuyorum çünkü çok zordu Allah yaşatmasın kimseye
Kaç haftalık dedi kuzum doktor hayırlı haberlerle inşallah

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba canlar ♥️ ben biliyorsunuz ki kan vermiştim dün de kontrole gittim kese göründü ama çok küçüktü doktorumuz beta değeri çok yavaş ilerliyor sağlıksız olabilir dedi ama sağlıksız olsa kese oluşur mu acaba haftaya başka bir doktora gidicez ama ne diyosunuz kızlar iyi sonuç alır mıyım? Düşük yaşadığımdan kaynaklı çokk korkuyorum çünkü çok zordu Allah yaşatmasın kimseye
hakinda hayirlisi olsun canm

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum kızlar bebeğim biraz hasta o açıdan giremedim burdan hepinize teşekkür etmek istedim rabbim herşeyin hayırlısını versin evladın da eşinde..

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum kızlar bebeğim biraz hasta o açıdan giremedim burdan hepinize teşekkür etmek istedim rabbim herşeyin hayırlısını versin evladın da eşinde..
Amin kuzum inşallah minige çok geçmiş olsun rabbim sifalar versin herşeyin hakkımda en güzeli en hayirlisi olsun inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.