Kese görüntüsü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevin tarafından oluşturulan Kese görüntüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,538 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese görüntüsü
Konbuyu başlatan Nevin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal

Nevin

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar dün doktora gittim son durum bu bi dusugum vardı doktorum bu da düşüncek dedi kalp atışı göremedim dedi biraz daha sabretmelimiyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

B012B816-3E79-4CA0-B263-BD20EDC2D335.jpeg

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım sabırlı ol benimde yamuk kese düzensiz kese dedi dr 7 haftalıkken düşürürsün dedi ama çok şükür toparladı kalp atımı oldu şimdi 35 haftaya girdik Allah büyüktür tevekkül et

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Baş
Merhaba bayanlar dün doktora gittim son durum bu bi dusugum vardı doktorum bu da düşüncek dedi kalp atışı göremedim dedi biraz daha sabretmelimiyim

Ekli dosyayı görüntüle 1163
Başka doktorada görün istersenn....Allah Yardımcınız olsun.Allahdan ümit kesilmezz.Banada Doktor 50-50 kalma şansı varr..Ama Allahtan ümit kesilmez Her gün elimi karnıma koyup dular okuyorum..bende 6+1 kalp atışını duydukk ama doktor suyu az dedi..

Nevin

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah her zaman her konuda rabbime sığınıyorum en iyisini o bilir sabrediyorum 🤲🏻🤲🏻

Baş

Başka doktorada görün istersenn....Allah Yardımcınız olsun.Allahdan ümit kesilmezz.Banada Doktor 50-50 kalma şansı varr..Ama Allahtan ümit kesilmez Her gün elimi karnıma koyup dular okuyorum..bende 6+1 kalp atışını duydukk ama doktor suyu az dedi..
Baş

Evet aynen bende elimi koyup salavat getiriyorum rabbimin takdiri sagliksizca eğer olmasın tabi ama rabbim büyük sizede rabbim sabır versin

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Cihaz i çok eski doktorun görüntü bile net değil ama sanki kese icinde görüntü sıkıntılı gibi
Hayırlısı olsun canım inşallah içini ferah tut. Sağlıklı bı bebekse tutunur zaten sağlıksız sa bırak düşsün demişti doktorum bana. Öyle düşün.

Tüm sayfalar yüklendi.