Kese görüntüsü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevin tarafından oluşturulan Kese görüntüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,555 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese görüntüsü
Konbuyu başlatan Nevin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal
Baş

Başka doktorada görün istersenn....Allah Yardımcınız olsun.Allahdan ümit kesilmezz.Banada Doktor 50-50 kalma şansı varr..Ama Allahtan ümit kesilmez Her gün elimi karnıma koyup dular okuyorum..bende 6+1 kalp atışını duydukk ama doktor suyu az dedi..
Suyu mu az ❓
6 haftalık gebelikte bebek su içinde olmuyor bildiğim kadarıyla çünkü daha idrar üretimi vs baslamiyor ki

Gülpembe

Kayıtlı Üye
rank
Canım bak morelini bozma ben hastaneye gitim 5 düşümü var 6hafta 2 günlük Adana'sehir hastanesi de kalp yok kürtaj hazırlayan dedi ama benim içimde git başka hastaneye dedi durumun iyi değil hastaneden çıkmasın yaşım tutumuyor annen imiza atıp çıka bilirsin dedi çıktım marsaya gitim doktor dan rica etim utrasyon al dedim girdim bebeğim kalbi pıt pıt pıt atiyor inanmadım sevinçten ağladım sen kalbinin sesini dinle inşallah bişey olmaz dua lar herşeyin ilacı

Nevin

Kayıtlı Üye
rank
Canım bak morelini bozma ben hastaneye gitim 5 düşümü var 6hafta 2 günlük Adana'sehir hastanesi de kalp yok kürtaj hazırlayan dedi ama benim içimde git başka hastaneye dedi durumun iyi değil hastaneden çıkmasın yaşım tutumuyor annen imiza atıp çıka bilirsin dedi çıktım marsaya gitim doktor dan rica etim utrasyon al dedim girdim bebeğim kalbi pıt pıt pıt atiyor inanmadım sevinçten ağladım sen kalbinin sesini dinle inşallah bişey olmaz dua lar herşeyin ilacı
Bende öyle içimden bi his diyo ki inanma sabret rabbim büyük pazartesi tekrar gidicem

Senin 5 tane mi dusuk oldu yanlış anlamadıysam ??

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar dün doktora gittim son durum bu bi dusugum vardı doktorum bu da düşüncek dedi kalp atışı göremedim dedi biraz daha sabretmelimiyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ekli dosyayı görüntüle 1163
Canim arkadaşların dediği gibi 9.hafta duyan var kalp atisini sen biraz daha bekle baska doktora gorün rabbim gönlünden geçeni kucağına versin inşallah 😇🙏🏻

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence bir iki hafta daha bekle benimde ilk gebeliğim de öyle olmuştu . Ama kan pıhtılaşmasi varmis o yüzden pataloji sonucunda öyle çıkmıştı o yüzden iğne kullanıyorum. Bence bı doktoruna sor yada başka doktorlara.. çünkü bunun teşhisini kurmadan devamlı düşük yapan çok kişi duydum.. umarım duyarsın o güzel sesi ama duymazsan da dediğimi bı sor olur mu ? Rabbim seninle olsun bı tanem 🤲

Nevin

Kayıtlı Üye
rank
Canim arkadaşların dediği gibi 9.hafta duyan var kalp atisini sen biraz daha bekle baska doktora gorün rabbim gönlünden geçeni kucağına versin inşallah 😇🙏🏻
Çok saol hepinizden Allah razı olsun rabbim gönlümüzdeki duaları duyuyo ve biliyo sabır insallah güzel haberler 🤲🏻🤲🏻🥰🥰

Canım bence bir iki hafta daha bekle benimde ilk gebeliğim de öyle olmuştu . Ama kan pıhtılaşmasi varmis o yüzden pataloji sonucunda öyle çıkmıştı o yüzden iğne kullanıyorum. Bence bı doktoruna sor yada başka doktorlara.. çünkü bunun teşhisini kurmadan devamlı düşük yapan çok kişi duydum.. umarım duyarsın o güzel sesi ama duymazsan da dediğimi bı sor olur mu ? Rabbim seninle olsun bı tanem 🤲
Evet bana da doktorum kan sulandırıcı iğne verdi kullanıyorum bi doktorda kalmamak lazım Herseyin hayırlısı rabbim gönlümüze göre versin insallah 🤲🏻🤲🏻🥰🥰

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Baş

Başka doktorada görün istersenn....Allah Yardımcınız olsun.Allahdan ümit kesilmezz.Banada Doktor 50-50 kalma şansı varr..Ama Allahtan ümit kesilmez Her gün elimi karnıma koyup dular okuyorum..bende 6+1 kalp atışını duydukk ama doktor suyu az dedi..
Canim bol bol havuç suyu kaynat iç suyun çogalsin burda arkadaslar vardi öyle yapan

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Canim bol bol havuç suyu kaynat iç suyun çogalsin burda arkadaslar vardi öyle yapan
Kaynatıyımmı.Ben suyunu çekib içiyorum öyle duymuştum.

İnsallah her zaman her konuda rabbime sığınıyorum en iyisini o bilir sabrediyorum 🤲🏻🤲🏻

Evet aynen bende elimi koyup salavat getiriyorum rabbimin takdiri sagliksizca eğer olmasın tabi ama rabbim büyük sizede rabbim sabır versin
İnsallah her zaman her konuda rabbime sığınıyorum en iyisini o bilir sabrediyorum 🤲🏻🤲🏻

Evet aynen bende elimi koyup salavat getiriyorum rabbimin takdiri sagliksizca eğer olmasın tabi ama rabbim büyük sizede rabbim sabır versin
Hayırlısı neyse o olsun Canım Benim.🙏

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.