Kese kaçıncı haftada gözükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşracık tarafından oluşturulan Kese kaçıncı haftada gözükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,332 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese kaçıncı haftada gözükür
Konbuyu başlatan Büşracık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok heyecanlıyım🤭 daha yeni gebeyim 3 senenin ardından tedavisiz HAMİLE kaldım rabbim herkeze nasip etsin bu duyguyu, 2 gün önce doktorum 10 gün sonra gel keseye bakıcaz demişti
Tebrik ederim canım ❤️ sağ salim dogurmayi da nasip etsin Allah 🙏 beta değeri kaç çıktı senin? Gittiğinde görür doktor hayırlı haberler inşallah 🙏

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Tebrik ederim canım ❤️ sağ salim dogurmayi da nasip etsin Allah 🙏 beta değeri kaç çıktı senin? Gittiğinde görür doktor hayırlı haberler inşallah 🙏
Amin Allah Razı olsun sizinde inşallah Hayırlı sağlıklı bir şekilde kucaklarız bebişlerimizi 🌺 idrar testi yapmıştım silik çıktı inanamadım kan testi yaptım ilk kan değerlerim 69,5 idi iki gün sonra tekrar yap demişti doktorum 222,7 çıktı😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sevindim canm sağlıkla alırsın kucağına inşallah canm
Çok Teşekür ederim Allah Razı olsun inşallah 🌹♥️😊

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah Razı olsun sizinde inşallah Hayırlı sağlıklı bir şekilde kucaklarız bebişlerimizi 🌺 idrar testi yapmıştım silik çıktı inanamadım kan testi yaptım ilk kan değerlerim 69,5 idi iki gün sonra tekrar yap demişti doktorum 222,7 çıktı😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok Teşekür ederim Allah Razı olsun inşallah 🌹♥️😊
Sendende razı olsun canm 😊🌼🌻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar