Kese var bebek görünmüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asaf_yusuf tarafından oluşturulan Kese var bebek görünmüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,187 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese var bebek görünmüyor
Konbuyu başlatan Asaf_yusuf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Arya

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar ablam tahmininr göre 8 haftalık gebe kese var ama kesede bebek görünmüyor daha önce başına böyle bişey gelen var mı sonradan bebek oluşur mu ?Dr.3 günde bir kontrole çağırıyor kesede büyüme var .Dr beklemek gerektiğini söylüyor
Benim 6 haftalık ti kese var dedi bana bebek yok dedi 10 gün sonra gel kontrole gittim olmuştu kalbi attı şuan 9+ 5 haftalık

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar ablam tahmininr göre 8 haftalık gebe kese var ama kesede bebek görünmüyor daha önce başına böyle bişey gelen var mı sonradan bebek oluşur mu ?Dr.3 günde bir kontrole çağırıyor kesede büyüme var .Dr beklemek gerektiğini söylüyor
Geç dölenme olmuş olabilir canım benimde öyle oldu 9. Haftaya kadar beklesin benim 9. Haftada gözüktü ve 6 haftalık mış yani geç dölenme olmuş tu

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnm başıma Bi benzeri geldi cnm 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim 4 haftalık oldu kese yok bebek yok doktora dedim hani gebelik oluşmadıysa düşük hapıyla kanı sıfırlayalım die doktor bekleyelim dedi sonra tekrar gittim hastaneye 6 haftalık olmuştu kalp atışı kese bebek herşey var ALLAHIN mucizesi işte kese yok bebek yok die kanı sıfırlayacaktık ama Nasibi varmş yavrumun şimdi 10 aylık Bi kızım var 2 oğlandan sonra

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Bnm başıma Bi benzeri geldi cnm 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim 4 haftalık oldu kese yok bebek yok doktora dedim hani gebelik oluşmadıysa düşük hapıyla kanı sıfırlayalım die doktor bekleyelim dedi sonra tekrar gittim hastaneye 6 haftalık olmuştu kalp atışı kese bebek herşey var ALLAHIN mucizesi işte kese yok bebek yok die kanı sıfırlayacaktık ama Nasibi varmş yavrumun şimdi 10 aylık Bi kızım var 2 oğlandan sonra
Rabbim bağışlasın evlatlarını bizde şimdilik takipteyiz bekliyoruz

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bence beklemeli yani izlediğim dinlediğim doktorlara göre 10 haftaya kadar bekliyorlar. Allah'ım yardımcısı olsun inşallah bebeğini ultrasonda en kısa sürede görür 🤗

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Amin sağolun ablamın sürekli kanaması olduğu için tam olarak haftasını bilmiyor Dr soylemiyormus haftasını .sabırla bekliyoruz
Sürek kanama var ise pruluton depot iğnesi vermedimi düşük önleyici tek iğne bu vurdurması lazımdk haftada 1 kez vuruluyor kanama durana kadar ayrıca progestanda kullandırıyolar geçmş olsn

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet boş gebelik o kese kanama ile düşer yada doktor kürtaja alır. 8 haftalık olmuş kese büyüse bile bebek yeni olusacagi için sıkıntı ama sanmıyorum bebek olmaz. Tahmine göre dediysen belkide yenidir inşallah olur.

Tüm sayfalar yüklendi.