Kese var bebek yok kürtaj mi olmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kese var bebek yok kürtaj mi olmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 646 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese var bebek yok kürtaj mi olmalıyım
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi doktrdan geldim yedi veya sekiz hafta dedi allttan üstten baktı yolk sac var bebek yok kürtaj dedi şimdi kürtaj olimmi çok yoruldum ya aglicam bu kaçıncı

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun zor bi durum 8haftaliga kadar bebek olusmadiysa artık olmaz üzülüyorsun ama kürtaj en doğru karar inşallah ilerleyen zamanlarda sağlıklı bı gebeliğin olur🤲🤲

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun zor bi durum 8haftaliga kadar bebek olusmadiysa artık olmaz üzülüyorsun ama kürtaj en doğru karar inşallah ilerleyen zamanlarda sağlıklı bı gebeliğin olur🤲🤲
Şimdi doktrdan geldim yedi veya sekiz hafta dedi allttan üstten baktı yolk sac var bebek yok kürtaj dedi şimdi kürtaj olimmi çok yoruldum ya aglicam bu kaçın

Şimdi doktrdan geldim yedi veya sekiz hafta dedi allttan üstten baktı yolk sac var bebek yok kürtaj dedi şimdi kürtaj olimmi çok yoruldum ya aglicam bu kaçıncı
Bebek yoksa neden kürtaj oluyosunki cnm kalp atisi olmasa dese tmm anlamadim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar