Kese var kalp atışı yok kaçıncı haftada atıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yeni annil tarafından oluşturulan Kese var kalp atışı yok kaçıncı haftada atıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,035 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kese var kalp atışı yok kaçıncı haftada atıyor
Konbuyu başlatan Yeni annil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alimelike

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Ben son adet tarihine göre 7 hafta 4 günlük gebeyim. Bugün doktora gittim keseyi ölçtü 5 hafta 3 günlük dedi ama kalp atışını duyamadık. Beni çok korkuttu doktor. Bebek ölü olabilir dedi. 1 hafta bekleyelim dedi. Benimki gibi bişi yaşayıpta sonradan kalp sesi duyan varmı
Benimde kanda hamile olduğum çıkmıştı ama ultrsonda kese ve bebek gözükmedi dış gebelik olabilir dedi 10 gün sonra yine bakalım dedi korktum dış gebelik diyince ama çok şükür keseyi gördük her ay kontrole gidiyorum küçük olduğundan kalp sesini duymamissindir Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Ben son adet tarihine göre 7 hafta 4 günlük gebeyim. Bugün doktora gittim keseyi ölçtü 5 hafta 3 günlük dedi ama kalp atışını duyamadık. Beni çok korkuttu doktor. Bebek ölü olabilir dedi. 1 hafta bekleyelim dedi. Benimki gibi bişi yaşayıpta sonradan kalp sesi duyan varmı
6 ve 10 hafta arası değişir canım. Panik yapmaz genelde 7 hafta öncesi zor alınır kalp atışı.

Alimelike

Kayıtlı Üye
rank
Bence bska doktora git sen 8. Haftadan once kalp atisi duyulmuyo ben 7 haftalikken kalbinin attigini gordum ama kalp atisini duymadim erken daha doppler zararli dedi duyurmadi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar