Kese ve ikiz konusu

• Konbuyu başlatan Ahser
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahser tarafından oluşturulan Kese ve ikiz konusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,903 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese ve ikiz konusu
Konbuyu başlatan Ahser
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Prenses yemek yedi kudurdu teyzesi içerde😂 isim Umay Beren düşünüyoruz inşallah
Oyy karnı doyunca oh bee demiştir prensesim .ismi de çok güzel 😍😍 ismi ile yaşasın Minik Umay Beren benimde minik bir Umay kuzenim var cidden çok uysal ve kendini sevdiren bir çocuk 🤭🤭😍

Oyy karnı doyunca oh bee demiştir prensesim .ismi de çok güzel 😍😍 ismi ile yaşasın Minik Umay Beren benimde minik bir Umay kuzenim var cidden çok uysal ve kendini sevdiren bir çocuk 🤭🤭😍
Tabi tabi teyzesi hiç sorma yemeği çok severiz😂 Teşekkür ederiz Kayramızın minnoş annesi❤️🌺

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar tek kesede ikiz olur mu ben ilk öğrendiğimde daha küçüktü bebeği görmedim kese gördük bir tane doktor dedi bazen tek yumurta ikizleri tek kesede oluyormuş bir bilginiz var mı
Ayyy ne güzel bişey. Gercekden 🥰şuan duygulandım okuduklarim. Tek yumurta ikizleri birbirinin aynısı demek canım. Rabbim sağlık huzur içinde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Çok az bu şekilde duyuyorum benimde teyzemin ikizleri tek yumurta ikizleri ve birbirinin tipı aynı. Konuşması yürümesi giymesi herşeyi ya. Biseyi sevmiyolarsa ikisi bir sevmezler herseyleri aynıdır çok güzel bişey. Allah annali babalı büyütsün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar