Kese

• Konbuyu başlatan Asra
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 349 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
A

Asra

Guest
Kızlar merhaba dün doktora gittim beş haftalikmis gebeliğim kese var bu bizi sevindirir dedi ama bebek görmedi on gün sonra bir daha bakalım dedi kesenin boyutu 8mm ilk gebeligimde boşdu çok korkuyorum normalmi bu

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba dün doktora gittim beş haftalikmis gebeliğim kese var bu bizi sevindirir dedi ama bebek görmedi on gün sonra bir daha bakalım dedi kesenin boyutu 8mm ilk gebeligimde boşdu çok korkuyorum normalmi bu
Bebek büyüme aşamasında olduğu için daha erken hayırlı sonuçların olsun inşallah

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk gitigimde 5 hafta 3gunluktu kese vardi zaten daha yeni oluşuyor kese sonra 7 haftayken gittim bebek olusmustu hatta kalp atisini bile duydum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim 6.haftada kese boştu 8.haftada bebek vardı anca oluşuyor bi arkadaşım boş gebelik diye gittiğinde 9.haftada bebek oluştuğunu gördü doktorum 10. Haftaya kadar beklemekte fayda var demişti dış gebelik değilse ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar