Sorum var KESEMİ GÖREMEDİM KIZLAR YARDIM EDER MİSİNİZZZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evanescence tarafından oluşturulan KESEMİ GÖREMEDİM KIZLAR YARDIM EDER MİSİNİZZZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 671 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KESEMİ GÖREMEDİM KIZLAR YARDIM EDER MİSİNİZZZ
Konbuyu başlatan Evanescence
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demoş51

Evanescence

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Sat 2 Temmuz. Bat 29 Temmuz. 29 temmuzda Reglimin ilk günü kanda 904 ile hamile olduğumu öğrendim. Salı gününden beri kesemi tam (küçük bir şey dışında)göremedik. Doktorum emin olamadı çarşamba tekrar bakalım dedi. Moralim çok bozuk başına gelen var mı böyle

Ekli dosyalar

• B2E037AF-ACC2-4952-B099-1F3BB49C4B05.jpeg
    B2E037AF-ACC2-4952-B099-1F3BB49C4B05.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 32

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Hemen strese girme hcg çok yüksek, ben beklenen adet tarihimden 1 gün önce gittim doktor bu kadarda göremedi sadece yerleşmiş olmalı rahim duvarın kalınlaşmış dedi şimdi 21 haftalık devam ediyoruz çok şükür. Çok taze daha annesi, yumurtlaman geçte olmuş olabilir ama geçte değil gibi hcg yüksek çünki. Birşeycik olmaz inşallah😊

Evanescence

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle teşekkür ederim. Pazartesi 904 idi Salı görünmedi. Sonra bugün gittik bugün böyle küçük bir şey gördü alttan bakıp doktorum şüpheli kese dedi.

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar. Sat 2 Temmuz. Bat 29 Temmuz. 29 temmuzda Reglimin ilk günü kanda 904 ile hamile olduğumu öğrendim. Salı gününden beri kesemi tam (küçük bir şey dışında)göremedik. Doktorum emin olamadı çarşamba tekrar bakalım dedi. Moralim çok bozuk başına gelen var mı böyle
Stres yapma canım gözükür daha küçük minik

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Ama çok erken beklenen adet tarihinde gitmişsin doktora, doktorunun tavrıda tuhaf diyorum ya benim bu kadar kesede gözükmemişti. Yumurtlaman ayın ortasında olsa çocuk daha 2 haftalık (bilimsel 4 haftalık olsada). Hem 4 hafta bile çok az ben 6 haftalıkken gittiğimde kesem vardı bebek gözükmüyordu düşün. Hemen stres yapman normal ama iyi düşün iyi olsun😊yumurtlamanda geç olmuş olabilir buda bir ihtimal ayrıca benim bat hcg hormun 253dü seninki gayet yüksek

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ama çok erken beklenen adet tarihinde gitmişsin doktora, doktorunun tavrıda tuhaf diyorum ya benim bu kadar kesede gözükmemişti. Yumurtlaman ayın ortasında olsa çocuk daha 2 haftalık (bilimsel 4 haftalık olsada). Hem 4 hafta bile çok az ben 6 haftalıkken gittiğimde kesem vardı bebek gözükmüyordu düşün. Hemen stres yapman normal ama iyi düşün iyi olsun😊yumurtlamanda geç olmuş olabilir buda bir ihtimal ayrıca benim bat hcg hormun 253dü seninki gayet yüksek
İşte bu yüzden doktora çok da inanmamak gerekir hoş onlarda en kötü ihtimali bile söylemek zorundalar 🤦🏻‍♀️. Hiç karşıda ki anne adayı üzülür eder demiyorlar..

Evanescence

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım bekleyeceğim sürekli dinlenip dua edip ilgin için çok sağol dua et olur mu

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım bekleyeceğim sürekli dinlenip dua edip ilgin için çok sağol dua et olur mu
Tabii ki ederim, seni çok iyi anlıyorum beklemek ne kadar zor bilirim ilk bebeğimi düşürdüm ama şimdi yeniden anne olma yolundayım. İnşallah güzel haberler alırsın Rabbim gönlüne göre versin, bol bol dinlen çünkü bu bebişler birde bu aralar bi leke göndermeye meraklı oluyor. Kahve içiyorlar sanki içerde telvesinide bize gönderiyorlar😄 öyle bir durum olursada acile gidersin zaten. İnşallah hayırlı haberler alırsınn bebişi görünce bizede söyle😊

Evanescence

Kayıtlı Üye
rank
Tabii ki ederim, seni çok iyi anlıyorum beklemek ne kadar zor bilirim ilk bebeğimi düşürdüm ama şimdi yeniden anne olma yolundayım. İnşallah güzel haberler alırsın Rabbim gönlüne göre versin, bol bol dinlen çünkü bu bebişler birde bu aralar bi leke göndermeye meraklı oluyor. Kahve içiyorlar sanki içerde telvesinide bize gönderiyorlar😄 öyle bir durum olursada acile gidersin zaten. İnşallah hayırlı haberler alırsınn bebişi görünce bizede söyle😊
Bol bol yatıyorum ve su içiyorum sürekli. Çarşambaya kadar çok zor zaman geçecek ama düşünmemeye çalışmam lazım. Benim 1 yıl sonra sebepsiz infertiliteden sonra tedavi ile oldu Gonalf ve ovitrelle ile çok ummuyordum adet günü ısrara dayanamayıp test yapınca çok şaşırmıştım. Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin. Mutlaka yazacağım. Biraz korku var ama umarım büyümüş olur sağlıkla çarşambaya kadar

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
İşte bu yüzden doktora çok da inanmamak gerekir hoş onlarda en kötü ihtimali bile söylemek zorundalar 🤦🏻‍♀️. Hiç karşıda ki anne adayı üzülür eder demiyorlar..
Kız sorma ben yeniden hamile kalmak istediğimde birine gittim dedim hamile kalmak istiyorum ama kan pıhtılaşmam var nasıl tedavi uygularsınız 1 düşük yaptım dedim bana diyoki " ne tedavisi her yanına iğne batırcan falan sen bi 2 3 düşük yaparsan tedavi olur şimdi ne tedavisi" delimi ne beni çıldırttı siz bana 2.de düşüm yapamayacağımın garantisini verebilir misiniz dedim bana diyoki " burdan çıkınca araba çarpmayacağının garantisi var mı" tuhaf adam yani ben 1 düşük yaptım ama gel bide yanan canıma sor

Tüm sayfalar yüklendi.