Kesik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Kesik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,106 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kesik
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Darsa eğer ki çoğu öyle neşter atıyorlar canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hm anladım Allah yardımcınız olsun inşallah 🙏🏻😊
Arkadaşım 4 gün suni sancı çekti inat etti dr almadı sezeryana yerlerde süründürürdü kızcağızı. 40 dikişle normal doğurttu meğer çocuk yan gelmiş ya vicdan meselesi bu merhamet meselesi Allah hepimize merhametli vicdanlı insanlarla doğum yapmayı nasip etsin

F

Feyza

Guest
Yani sezeryanla da normalde de kesiyorlar benimde ilk gebeliğim ve korkuyorum Allah yardımcımız olsun inşallah
Hiç korkmana gerek yok, etrafta anlatılan hurafeleri dinleme. Doğum tv de vs gördüğümüz gibi çığlık çığlığa olmuyor. Tabiki kolay değil ama kesik olursa bile uyusturup yapiyorlar bu islemi. İnan en son umursayacağin sey bu olur o esnada. Bebeğini kucağına almak için can atacaksın. İçini ferah tut😊

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum yapan anneler ilk doğumda kesiginiz oldumu ve ikinci doğumda da kesiyorlar mi ❤️❤️
Evet hiç denemeden sormadan kestiler zaten Hiç his etmedim dikerken gayet his edilirdi uyarın ve uyusturulmasini isteyin ben söylememiştim.ama düzgün bir kesi ve çok fazla değildi sanırım 5 veya 6 tane iç dış toplam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal doğum yapan anneler ilk doğumda kesiginiz oldumu ve ikinci doğumda da kesiyorlar mi ❤️❤️
Hiç ağrım olmadı sonrasında ertesi gün ev gelip temizlik yaptım hiç zorlanmadım çok şükür

Hiç korkmana gerek yok, etrafta anlatılan hurafeleri dinleme. Doğum tv de vs gördüğümüz gibi çığlık çığlığa olmuyor. Tabiki kolay değil ama kesik olursa bile uyusturup yapiyorlar bu islemi. İnan en son umursayacağin sey bu olur o esnada. Bebeğini kucağına almak için can atacaksın. İçini ferah tut😊
Anladım cnm çok tşk ederim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar