Kıdemli Anne diyorki korunurken nasil hamile kaldık

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan Kıdemli Anne diyorki korunurken nasil hamile kaldık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,857 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıdemli Anne diyorki korunurken nasil hamile kaldık
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselcik

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
O yonteme sakın guvenme bak ilk oglumdan sonra 5 yil o yontemle korunduk bisey olmadi ikinci oglumdan sonda yine ayni yontemi yapiyorduk hamile kalmisim esim israrla dediki ben eminim kacirmadim🙄 ve ben evde ertesi gun hapi bulunduruyordum esimde bunu biliyordu ama rabbim vermis başım gozum ustune buyursun gelsin kizim yoktu bana arkadas geliyor nasipse.Tup baglatmayi esimde istiyor 4.de olursa adam delirir cunku😂 baglatmasam napicam bilmiyorum guvenmiyorum hicbiseye
Benim görümcem 6tane çocuğu var yani 6. Kaza ile oldu diyordu istemiyorum falan diyordu baglatmis tiplerini belim çok ağrıyor diyor ayakta duramıyorum bel ağrısından diyor pişman oldu deri altından çip takıyorlar mis onu duymuştum bant gibi spiralle hiç güvenmiyorum komşumuz öyle hamile kaldı deli oldu kaymış erkekler I kısırlaştırmak gerek aslında aşı varmış erkek ler için eşin kabul eder mi canım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Spiral ile hamile kaldı teyzem hiç güvenilir değil 😑
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En güvenilir olan tüp baglatmak ama günah bnde duydum geri çekilme ile hamile kalmışsın ay çok korktum şimdi inşallah başıma gelmez 😅
Spiralde sürekli kan lekeli gezenler duydum yani adet harici benimde ilk bebeğim olacak 2. İsterim ama istediğim zaman 3 falan başıma gelmez umarım 😅

K

Kıdemli Anne

Guest
Benim görümcem 6tane çocuğu var yani 6. Kaza ile oldu diyordu istemiyorum falan diyordu baglatmis tiplerini belim çok ağrıyor diyor ayakta duramıyorum bel ağrısından diyor pişman oldu deri altından çip takıyorlar mis onu duymuştum bant gibi spiralle hiç güvenmiyorum komşumuz öyle hamile kaldı deli oldu kaymış erkekler I kısırlaştırmak gerek aslında aşı varmış erkek ler için eşin kabul eder mi canım
O istese ok dese bile annesi duysa yataklara duser hasta olur🤣 gerci buna pek uzulmemde neyse🤫🤭😅😅

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar iki oglum varken hic bekledigimiz bi anda hamilelik haberini aldik buyuk oglum 8 kucuk oglum 3 yasinda,aralarinda 5 yas var biz 5 yil boyunca ayni yontemle korunduk ve hemen hamile kalan biride degilim buyuk oglum 1 yilda zorla oldu keza kucuk oglumda hemen olmadi ama bu 3.gebelik korundugumuz halde olmus şok olduk afedersiniz geri cekilme yoluyla korunuyorduk ve evde ertesi gun hapi vardi esim cok dikkatli birisiydi bi damla kactigini hissetse mutlaka soylerdi cunku 3.cocugu hic dusunmuyorduk ozelliklede o ama gebe kaldim iyikide kaldim iyikide oldu🤲 simdi tup baglaticam gunah diyorlar ama ya yine gebe kalirsam o zaman napicam dusuncesi bile yetiyor bana,ilac icemiyorum bulanti yapiyor spiral kanama yapiyor belden igneye guvenmiyorum arkadasim ve kuzenim onunla gebe kaldi esim korunsa diyorum bu zamana kadar o korundu gordum gunumu😀 sizler nasil korunuyorsunuz acaba
İlaçlı spiral var bende doğumdan sonra onu yataktırmayı düşünüyorum.Cunku normalde zaten adetim çok uzun ve yoğun normal spiral taktiramam

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar iki oglum varken hic bekledigimiz bi anda hamilelik haberini aldik buyuk oglum 8 kucuk oglum 3 yasinda,aralarinda 5 yas var biz 5 yil boyunca ayni yontemle korunduk ve hemen hamile kalan biride degilim buyuk oglum 1 yilda zorla oldu keza kucuk oglumda hemen olmadi ama bu 3.gebelik korundugumuz halde olmus şok olduk afedersiniz geri cekilme yoluyla korunuyorduk ve evde ertesi gun hapi vardi esim cok dikkatli birisiydi bi damla kactigini hissetse mutlaka soylerdi cunku 3.cocugu hic dusunmuyorduk ozelliklede o ama gebe kaldim iyikide kaldim iyikide oldu🤲 simdi tup baglaticam gunah diyorlar ama ya yine gebe kalirsam o zaman napicam dusuncesi bile yetiyor bana,ilac icemiyorum bulanti yapiyor spiral kanama yapiyor belden igneye guvenmiyorum arkadasim ve kuzenim onunla gebe kaldi esim korunsa diyorum bu zamana kadar o korundu gordum gunumu😀 sizler nasil korunuyorsunuz acaba
Sizin yöntemle 3 yıl korunduk 3yil içinde benim halt yememle qebe kalmıştım iyiki de kalmsm kızım oldu şimdi iki aylik🥰 çok şükür yeter bize iki ewlat rabbim canlarını saq etsin olmayanlara nasip etsin insaAllah 🤲♥️🌹 bidaha aynı hataya düşmem umarım

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni fikirdeyim keza esimde oyle o da istemiyor baglat diyor,peki size bisey sorim tup baglatinca dogum daha mi zor gecti yoksa klasik sezeryan agrisi mi oldu sadece
Canım ekstra bir ağrı yok sezeryan sırasında bağlıyor bebeği çıkartıp hemen bağliyo 10 dk sürüyor fazla değil bilmiyorsun bile sadece sezeryan ağrın olur çok rahatlarsın canım ben spiral taktirdim önceleri sürekli idrar yolu enfeksiyonu geçirip duruyordum doktor çıkartmak lazım yaramıyor dedi çıkarttım hemen hamile kaldim sonrada baglatmaya karar verdim bağlattim valla korunma yok rahatım şükür hem araştır spiral bile günah yani en iyi çözüm bu bence

Tüm sayfalar yüklendi.