Kılar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zeynep 73 tarafından oluşturulan Kılar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,427 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kılar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Zeynep 73
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kiyammw bende gripken erkek gbi çıkar çok hasta olunca da gider bu arada canm birseu sorucam ya ben maden suyu içiyorum yani günde bir defa bazen iki oluyor internete baktım yararlı zararlı demiyor ama birde soruyim sana bazen internete güvenmek iyi değil ya
Aynen vallahi ben de erkek gibi oldum içebilirsin kuzum maden suyu yararlıdır bebeğin kemik gelişimi için hiçbir zararı olmaz günde bir iki tane içmende bir sıkıntı olmaz kuzum ben de içiyordum çünkü

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen vallahi ben de erkek gibi oldum içebilirsin kuzum maden suyu yararlıdır bebeğin kemik gelişimi için hiçbir zararı olmaz günde bir iki tane içmende bir sıkıntı olmaz kuzum ben de içiyordum çünkü
İyi bari ay zofer içtim biraz toparlandım kaç gündür komadaydim bari yavaş dim buçuk değilde normal bir süpürüp siliyim dedim kuzum hiç birşeye dokunmadım yandan da soda açtım da aklıma geldi şimdi öyle

Tüm sayfalar yüklendi.