Kilar bir sorayim dedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Kilar bir sorayim dedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 961 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kilar bir sorayim dedim
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Elif nasıl oldun Hastalığın geçti mi

YEmeğe Akşama tavuk çorbası pilav güvenç salata
İyiyim ağzım gözüm yara oldu hastalığım dışa vurdu galiba benimda tarhana çorbası var dünden borani yapmıştım yanına biseyler düşündüm çocuklar durmuyor erkenden yemek yapıp bırakıyim diyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar nasılsınız iyimisiniz soramiyorum yoğunluktan bu arada akşam ne yapsak varmı fikriniz
İyiiyz canım çay içiyorum bir yandan da kayra ile uğraşıyorum. Akşama şuanlık düşüncem eşim tavuk yapacak bende yanına bulgur pilavı ve ayran sanırım yeter 😂😂

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim şükür canım benim ❤️ sen nasılsın
Bende akşam ne yemek yapacağıma henüz karar veremedim kuzum ya
saat erken daha doğru ya kızım durmuyor o yüzden pratik şeyler düşünüyorum dün makarna yaptım bugünde bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiiyz canım çay içiyorum bir yandan da kayra ile uğraşıyorum. Akşama şuanlık düşüncem eşim tavuk yapacak bende yanına bulgur pilavı ve ayran sanırım yeter 😂😂
Bizim eşler de neyse şimdi sinirlenmeyeyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
saat erken daha doğru ya kızım durmuyor o yüzden pratik şeyler düşünüyorum dün makarna yaptım bugünde bilmiyorum

Bizim eşler de neyse şimdi sinirlenmeyeyim
Ne oldu kuzum 😂😂eşimden Allah razı olsun övmek gibi olmasın ama her şeyime yardım eder 😍😍

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ne oldu kuzum 😂😂eşimden Allah razı olsun övmek gibi olmasın ama her şeyime yardım eder 😍😍
Ne bilim benim eşim değişik keşke evkenirken sorsaydim deliğini evlenmişsin aklıma tukureyim

Ne bilim benim eşim değişik keşke evkenirken sorsaydim deliğini evlenmişsin aklıma tukureyim
Hiç mutfaktan anlamıyor yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar