Kili

• Konbuyu başlatan Kızannesi
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kızannesi tarafından oluşturulan Kili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 459 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kili
Konbuyu başlatan Kızannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
K

Kızannesi

Guest
18 haftalık hamileyim 7 kilo almışım çok hızlı gidiyorum siz kaç kilo aldınız bide kalıcı mı oluyor kilo

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
18 haftalık hamileyim 7 kilo almışım çok hızlı gidiyorum siz kaç kilo aldınız bide kalıcı mı oluyor kilo
Bu 12 kilonun ilk 6 ayda sadece emzirmeyle birlikte 6-7 kilosu gidebilir. Doğumda da anneler üç-dört kilo kaybettiklerinden, 12 kilo almış bir annenin doğumdan sonra geriye sekiz kilo civarındaki fazlalığı kalır. Bu da iki-üç ayda, en fazla altı ayda özel bir diyetle verilebilir. Ancak bunun için aceleci davranmayın. Kilo lari takma kafana canım doğumda hemen gidiyor birazı sonrada süt vere vere gider sıkma canini

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bende 18.haftada 4 5 kilo almıştım şimdi 23.haftadayım 7 kilo aldım biraz korkmuştım ama yavaşladı kilo alımı son aylarda zaten kilo alınıyomuş umarım 15 kiloyu geçmez diye düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar