Kilo alamıyorum normal mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Kilo alamıyorum normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,420 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kilo alamıyorum normal mi?
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kupseker

Ponçik anne

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalık hamileyim daha hiç kilo almadım eşim kilo almadığım için sağlıksız beslendiğimi hatta yemek yemediğimi düşünüp benle tartışıyor ilk gebeliğim olduğu için çok fazla bişey bilmiyorum. Doktor herşeyin yolunda olduğunu söylemesine rağmen sürekli başım ağrıdığı için eşim kavga ediyorum bu durum beni çok üzüyor sizce kilo almamam normal mi 52.6 kiloyum bu arada
Sen almiyorsan zyeterli besleniyosn bebeğin aliyordur senin kilo alıp almaman pekte önemli degl

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal canm ben hamileligime 87 kiloyla kaldım senin haftalarında çok kusmaktan 80 kdar düştüm şuan 23+1 günlük hamileyim ve 86 kiloyum yani kilo fazla almadım ama bebeğim sağlıklı kilosu falan gayet iyi eşin boşuna üstüne gelmesin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok normal canm ben hamileligime 87 kiloyla kaldım senin haftalarında çok kusmaktan 80 kdar düştüm şuan 23+1 günlük hamileyim ve 86 kiloyum yani kilo fazla almadım ama bebeğim sağlıklı kilosu falan gayet iyi eşin boşuna üstüne gelmesin
Kilo vermedim ama almıyorumda sadece baş ağrılarım çok fazla oluyor eşime göre bu ters bişey olabileceği anlamına geliyormuş kiloda alamıyormuşum bu yüzden fazla üzerime geliyor

Cnm ben dünyanın yemegini yiyorum ama bende kilo almıyorum ama bebek alıyor bende bende 62 kiloyum 179 boy

Bende 17 +5 günlüğüm senin gibi kilo almıyorum bebegimde saglıklı hiç kafana takma bebegin iyise herşey iyidir benimde başım çok agrıyor cnm
Çok teşekkür ederim içimi rahatlatın gerçekten bide bu baş ağrılarına çözüm bulsak ne güzel olurdu

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Kilo vermedim ama almıyorumda sadece baş ağrılarım çok fazla oluyor eşime göre bu ters bişey olabileceği anlamına geliyormuş kiloda alamıyormuşum bu yüzden fazla üzerime geliyor

Çok teşekkür ederim içimi rahatlatın gerçekten bide bu baş ağrılarına çözüm bulsak ne güzel olurdu
Alırsın canım daha erken zaten bir anda alıyorlar bazı anneler bu arada geçmiş olsun baş ağrısı çoğumuz da var sanırım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Saglık ocagına aradım dedi korkma yüksek ateş titreme yoksa korkma deg su çok iç ayran patetes ye dedi
Su kaybı oluyor diye sanırım kötü hissedersen yinede doktoruna ulaş canım

Saglık ocagına aradım dedi korkma yüksek ateş titreme yoksa korkma deg su çok iç ayran patetes ye dedi
Geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.