Kilo alamıyorum normal mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Kilo alamıyorum normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,418 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kilo alamıyorum normal mi?
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kupseker

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalık hamileyim daha hiç kilo almadım eşim kilo almadığım için sağlıksız beslendiğimi hatta yemek yemediğimi düşünüp benle tartışıyor ilk gebeliğim olduğu için çok fazla bişey bilmiyorum. Doktor herşeyin yolunda olduğunu söylemesine rağmen sürekli başım ağrıdığı için eşim kavga ediyorum bu durum beni çok üzüyor sizce kilo almamam normal mi 52.6 kiloyum bu arada
Normal canım insanın bünyesinden fark ediyor bende 16 haftalık hamileyim ikizlerim olacak hayırlısı ile doktoruma sordum bebekler de bı sorun yok Allah'a şükür buyuyolar günden güne midem çok bulandigi için dengeli beslen sık sık ye birden kendine yüklenme dedi

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım insanın bünyesinden fark ediyor bende 16 haftalık hamileyim ikizlerim olacak hayırlısı ile doktoruma sordum bebekler de bı sorun yok Allah'a şükür buyuyolar günden güne midem çok bulandigi için dengeli beslen sık sık ye birden kendine yüklenme dedi
Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah hepimizin bebeklerini, çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.