Kilo alma

• Konbuyu başlatan Rumeysa' m
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rumeysa' m tarafından oluşturulan Kilo alma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo alma
Konbuyu başlatan Rumeysa' m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kudo Sedo Ela'M
R

Rumeysa' m

Guest
Hanimlar, kacinci ayda oldugunuzu ve simdiye kadar kac kiloyla baslayip, kac kilo aldiginizi yazabilir misiniz? Ikinci ucuncu hamileligini yasayanlar, siz onceki hamileliklerinizi kac kiloyla tamamladiniz?

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar, kacinci ayda oldugunuzu ve simdiye kadar kac kiloyla baslayip, kac kilo aldiginizi yazabilir misiniz? Ikinci ucuncu hamileligini yasayanlar, siz onceki hamileliklerinizi kac kiloyla tamamladiniz?
Ilk hamileligim 63 ile başladım 6 aylik hamileyim 2 kilo aldım bebeğinin kilosu gayet iyiymiş tabi bu aralar iştahım açıldı 😊

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk hamileliğimde evrim geçirdim sanki çok kilo aldım 62 kilo hamile kaldım 85 doğum ettim ikinci gene 61 ,62 felan 78 doğum ettim bunda 61, bakalım kaç olucak çocuklar oldukça kilom düşüyor 😅 şuan 73,5 doğuma 1,5 ayım kaldı 😃

Fato

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileligimde 52 ye hamile kaldım 61 le doğuma gittim 9 kilo almıştım şimdiki gebeliğin de 26 haftalık hamileyim 6 kilo almışım aynı olacak gibi ilk hamileligimle

Fatmagnlts

Kayıtlı Üye
rank
74 ile hamile kaldım 20 haftaligim suan 70 kiloyum mide bulantısı ve kusma cok yasadim 2 aydir bulantim yok ama alamadim doktor bebegimin haftasına gore iyi gittigini söylüyor iştahım da iyi aslında normal göbeğim çıkmadi ilk hamileliğim ne yasiycam hic bilmiyorum

Kudo Sedo Ela'M

Kayıtlı Üye
rank
ilk hamilelogim 43 kiloyla baslamisti 57 kiloyla da dogum yapmistim. simdi ikinci gebeligim. bunda da 51 kiloyla basladim simdi 64 kiloyum we dogumu bekliorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar