Kilo almadım hiç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Kilo almadım hiç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 897 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo almadım hiç
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rümeysa Rümeysa

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 ay bitti 5in içine girdim gebelikte fakat hiç kilo almadım aynıyım öylece duruyorum normal midir ya da alır mıyım 🙁
Ben ilk aylarda çok zayıfladım normal olarak bulantı kusma dört beşten sonra almaya başladım kilo önemli değil sağlık önemli en az 10 kilo alsa idealdir ben şuan 35 hafta 25 kilo aldım yürümekte zorlaniyorum 😔

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 ay bitti 5in içine girdim gebelikte fakat hiç kilo almadım aynıyım öylece duruyorum normal midir ya da alır mıyım 🙁
Canım bende öyle başlarda hiç kilo almadım
Hep 73 kaldım
Son aylarda almaya başladım şimdi 37 haftalıgım 79 kiloyum kafana takma bebek aliyo dur
Sağlıklı olunda ..
2 hamilelik geçirdim onlarda çok kiloluydum 85 olmuştum bu 3 cü hamileliğim bunda kilo fazla almadım bende ilk başlarda kafama takmıştım

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk aylarda çok zayıfladım normal olarak bulantı kusma dört beşten sonra almaya başladım kilo önemli değil sağlık önemli en az 10 kilo alsa idealdir ben şuan 35 hafta 25 kilo aldım yürümekte zorlaniyorum 😔
Yaaaaa bebeğim iyi olsun o alsın da ben almayınca oda büyümüyor sanıyorum en son 150grdı 4 aylıktı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oluyor canım bende öyle ilk gebeliğim de almadım 5 ay bittikten sonra almaya başladım göbeğimde çıkmamıştı şimdi ikinci bundada almadım aksine 6 kilo verdim mide bulantısı var diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar