Sorum var Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,306 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 17+3 haftalık hamileyim ama şimdiden 5 kilo aldım doğuma kadar çok daha fazla alır mıyım acaba ☹️ sürekli acıkıyorum ve çok yiyorum iştahım çok açık ama çok kilo almak istemiyorum napmalıyım
Kilo iyi aslında ama cnm ilerleyen haftalarda nefes almakta zorlanıyor insan ayni şeyi bende yaşıyorum kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dikkat et ben toplam 7 kg aldım dün doğum yaptım zayıf olunca doğum daha rahat oluyo
Cidden mi cnm ben 12 kilo aldim 32 haftaligiz ama bunyem zayıf duruyor karnimda küçücük kolay olur mu dogumum acaba😮

Son düzenleme:

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et ben toplam 7 kg aldım dün doğum yaptım zayıf olunca doğum daha rahat oluyo
Yaa insallah daha fazla almam çok korkuyorum eşim de çok kilo almamı istemiyor doğumdan sonrası için. Şuan 57 kiloya yetiştim ☹️

Bende senin gibiydim aşırı yerdim hiç tok hissetmezdim kendimi sürekli karnim aç olurdu yemeyince tansiyonum düşerdi suan 28+1 hamileyim 8-9 kilo aldım bi yerden sonra duruyor yeme isteği korma suan kilo alımım normal benim 🥰🥰🥰🥰
İyi çok şükür canım ya insallah öyle olur benimki de

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende 34+5 teyim bugüne kadar kustuğum halde 15 kilo aldım. Bu kilo işi bünyeden bünyeye göre değişiklik gösteriyor. Sen yinede hamur işlerinden, kızartmalardan uzak dur bol bol meyve, sebze, kuruyemiş, süt ve süt ürünleri tüketmeye bak

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 17+3 haftalık hamileyim ama şimdiden 5 kilo aldım doğuma kadar çok daha fazla alır mıyım acaba ☹️ sürekli acıkıyorum ve çok yiyorum iştahım çok açık ama çok kilo almak istemiyorum napmalıyım
Bende ilk 3 ay bulanti sonrasi bir iştah açılmasıyla bayağı kilo aldım. Son haftalar kilo almam durdu iştahım kesildi. Kafana hic takma bence hamileliğinin tadını çıkar. Bulunduğum ülkede mesela ilk kiloma baktılar bir daha asla bakmadılar çünkü annenin psikolojisini etkilemek istemiyorlar tamamen bebeğe odaklaniyorlar. Bebek doğduktan sonra verirsin kilonu bende çok kilo aldım hep zayıftım önceden. Bebeğini kucağına al :) emzirdikce gider kilon dikkat edersin.

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 34+5 teyim bugüne kadar kustuğum halde 15 kilo aldım. Bu kilo işi bünyeden bünyeye göre değişiklik gösteriyor. Sen yinede hamur işlerinden, kızartmalardan uzak dur bol bol meyve, sebze, kuruyemiş, süt ve süt ürünleri tüketmeye bak
Tamam canım çok sağol

Bende ilk 3 ay bulanti sonrasi bir iştah açılmasıyla bayağı kilo aldım. Son haftalar kilo almam durdu iştahım kesildi. Kafana hic takma bence hamileliğinin tadını çıkar. Bulunduğum ülkede mesela ilk kiloma baktılar bir daha asla bakmadılar çünkü annenin psikolojisini etkilemek istemiyorlar tamamen bebeğe odaklaniyorlar. Bebek doğduktan sonra verirsin kilonu bende çok kilo aldım hep zayıftım önceden. Bebeğini kucağına al :) emzirdikce gider kilon dikkat edersin.
Sağol canım benim Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar