Sorum var Kilo🤔🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Halitcan tarafından oluşturulan Kilo🤔🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 786 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo🤔🤔
Konbuyu başlatan Halitcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Halitcan

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar moralim bozuk biraz şimdiden aldığım kiloları nasil vericem onu düşünüyorum şuna 37+2 günlük hamileyim gebelikten bu yana tam 19 kilo aldım doğuma az bişey kaldı sezeryan doğum olacak benim ve bende karın çatlakları çok oldu napcam gidermek için birde sezeryan doğumlular sizler sorum korse ne zaman takabilirim karnımi giderebilmek için???? 😫😫

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar moralim bozuk biraz şimdiden aldığım kiloları nasil vericem onu düşünüyorum şuna 37+2 günlük hamileyim gebelikten bu yana tam 19 kilo aldım doğuma az bişey kaldı sezeryan doğum olacak benim ve bende karın çatlakları çok oldu napcam gidermek için birde sezeryan doğumlular sizler sorum korse ne zaman takabilirim karnımi giderebilmek için???? 😫😫
Öncelikle stres yapma hepsi gidiyor çünkü ben 37+6 da doğurdum gebelikte tam 20 kilo aldım doğumdan hemen sonra karnımı şal tarzı uzun bir şey ile sardım her gün çözüp yeniden sardım. 1 hfatada 15 kilo verdim bunun sayesinde şuan 58 kiloyum 3 kilo fazlam var o çatlaklar için krem kullndım tam geçirmiyor ama eskisi gibi durmuyorlar zayıfladıkça ve karnın sartleşip sıkılaştıkça eskisi gvii çatlaklar belli olmuyor ben korse aldım ama kullanmadım. Gerek kalmadı

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle stres yapma hepsi gidiyor çünkü ben 37+6 da doğurdum gebelikte tam 20 kilo aldım doğumdan hemen sonra karnımı şal tarzı uzun bir şey ile sardım her gün çözüp yeniden sardım. 1 hfatada 15 kilo verdim bunun sayesinde şuan 58 kiloyum 3 kilo fazlam var o çatlaklar için krem kullndım tam geçirmiyor ama eskisi gibi durmuyorlar zayıfladıkça ve karnın sartleşip sıkılaştıkça eskisi gvii çatlaklar belli olmuyor ben korse aldım ama kullanmadım. Gerek kalmadı
Kiremin adı neydi canım yazabilirmisin birde doğumu kaçıncı günü şal bağladın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım bende 20 kilo aldım doğumda 5 kilo gitti 2-3 haftaya ödemlerim gitti. Karnımı hiç sarmadım korse kullanmadım 1 sene oldu ne kilo ne karın kaldı. Hepsi gitti. Emzirdiğim içinde diyet yapmadım bol su içtim

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni 15 kilo aldm karnim catladi ama ben cok zayftm zaten belli etmyor ble keske boyle kalsam😄 üzülme cnm bse olmas gder o kilolar kalmyo

Ebrubatu

Kayıtlı Üye
rank
Önceki kilonuz kaçti

Efsane♡Elisa

Kayıtlı Üye
rank
65 canım şimdi ise 84 çıktim
Merak etme canım ben ilk hamileligimde 52 kiloydum dogumda 78 kilo olmuştum oglum dogdu 1 ayda 65 düştüm 1 senemde 58 kiloyla tekrar kızıma hamile kaldım he kızımdada tekrar 75 oldum şimdi kızım 6 aylık ve 64 kiloyum gitdikcede zayıflıyorum diyetsiz falan emziriyorum bol su içiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.