Sorum var Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 erkek annesi💙 tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 342 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan 3 erkek annesi💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrole gittim kilosuna 3 kilo dedi nasıl sizce şuan adet tarihime göre 37.4 ultrasona göre 36.6 haftalık gorunuyo sizce nasıl kilosu

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
İyi masallah sıkıntı yok canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son adetin önemli
Bugun doktora sordum hangisine göre beklemeliyiz dedim oda dalga geçer gibi on gün erkende olabilir geçte dedi bazen bu doktorları parcalayasim geliyo kilosunu 40 kez sormazsam soylemiyo

Bugun doktora sordum hangisine göre beklemeliyiz dedim oda dalga geçer gibi on gün erkende olabilir geçte dedi bazen bu doktorları parcalayasim geliyo kilosunu 40 kez sormazsam soylemiyo
Bide kan deferlerime baktı çok düşük dahiliye ye gitmen lazim dedi doğumda sıkıntı olur dedi acaba ne gibi sıkıntılar olur bebeğe zararı varmıdır dahiliyeye gönderdi enazindan doğuma kadar değerlerin biraz yükselmesi lazım dedi

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Bide kan deferlerime baktı çok düşük dahiliye ye gitmen lazim dedi doğumda sıkıntı olur dedi acaba ne gibi sıkıntılar olur bebeğe zararı varmıdır dahiliyeye gönderdi enazindan doğuma kadar değerlerin biraz yükselmesi lazım dedi
Aynen kan değerlerinin iyi olması lazım canım benim geçmiş olsun ay hiç deme çoğu doktor ilgisiz alakasız yaa . Peki normal doğum mu sezeryan mi.?

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kan değerlerinin iyi olması lazım canım benim geçmiş olsun ay hiç deme çoğu doktor ilgisiz alakasız yaa . Peki normal doğum mu sezeryan mi.?
Normal canm bugün dahiliyeye gittim oraya yönlendirdi kadindogum doktorum tüp gibi bı kan ilacı verdi 3 haftada çok fayda etmez ama kullan yinede dedi kan vercekti şuan ağır gelir kaldiramazsin doğumdan sonra gel kan verelim dedi rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Normal canm bugün dahiliyeye gittim oraya yönlendirdi kadindogum doktorum tüp gibi bı kan ilacı verdi 3 haftada çok fayda etmez ama kullan yinede dedi kan vercekti şuan ağır gelir kaldiramazsin doğumdan sonra gel kan verelim dedi rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin
Olsun canim yine de kullan önceden onlar doğumdan sonra veriliyordu 40 gün boyunca içmek içindi bnce ihmal etme faydası olur olmaz Allah bilir pekmez sulandır iç canım faydası olur ciğer et ya böbrek dalak yiyebiliyor San eğer canım amin amin inşallah canım benim inşallah 💕

Tüm sayfalar yüklendi.