Kilo 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Kilo 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,952 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo 🥺
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
26+4 günlüğüm 10 kilo almışım normal mi acaba kızlar
Ben 82 kilo ile hamile kaldım 105 kilo ile doğuma girdim 23 kilo aldım hamileliğimde o kadar fazla geliyodu ki bana aldığım kilo yuh diyodum kendime doktor bana bi kere bile çok kilo aldın demedi ben dedim çok kilo aldın dimi diye. Yapılısın bekliyodum bu kadar kilo almanı dedi. Doğum yaptım 1. Haftamda 94 e düştüm şuan 76 kiloyum evlenmeden önce 65 tim ondada çok zayıftım çirkinmişim baya 😂😂 hedefim 70 😂 bana kıyasla gayet iyisin 😂😂

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Normal hayatta obur qibi yesemde kilo alamıyorum öyle bi yapıya sahip deqilm aç kalsam 2qun 1 kilo qiderim olur. O yüzden pek anlamıyorum ben 🤷‍♀️ şuan 32+2 haftaliqim en son 2bucuk ay önce tartildim 58 kiloydum 53le hamile kalmıştım. 2 bucuuk aydada qöz kararı 2 3 kilo almışımdır çünkü hiç fark qöstermedm 2bucuk aydan bu yana

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Gayet güzel almışsın vala canım balık etliysen benim bi tanıdık var 30 küsür kilo aldı. Bu arada doğumdan sonra benim de hedeftim 70💪😂 ha bu arada bende evlenmeden önce 65 tim😂 ama en güzel kilom 70 oluyor o yüzden doğum sonrası inşallah 70 e inebilirim 🤭
Ben 82 kilo ile hamile kaldım 105 kilo ile doğuma girdim 23 kilo aldım hamileliğimde o kadar fazla geliyodu ki bana aldığım kilo yuh diyodum kendime doktor bana bi kere bile çok kilo aldın demedi ben dedim çok kilo aldın dimi diye. Yapılısın bekliyodum bu kadar kilo almanı dedi. Doğum yaptım 1. Haftamda 94 e düştüm şuan 76 kiloyum evlenmeden önce 65 tim ondada çok zayıftım çirkinmişim baya 😂😂 hedefim 70 😂 bana kıyasla gayet iyisin 😂😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 32+2 oldum şuan 9 10 kilo almışım çok aşırı kilo alacağımı düşünüyordum su içsem yarar çünkü ama gebelik benim iştahımı pek etkilemedi sabah bi tost yesem akşama kadar o tost beni tutuyor ben hep hamileliği elinde pasta börek düşmeyen durmadan yemek yiyen kadınlar gibi olduğunu sanıyordum ama hiç öyle olmadım sadece sabahları çok acıkıyorum yemek yedikten sonra akşama kadar bişey yemesem öyle gezerim arada bi tatlı falan istediği oluyor canımın onlarda sürekli değil ama ilk 3 4 ay da 5 kilo kadar verdim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğim de 30 kilo aldım 10 versim 90 la yıllardır dolandım şimdi 100 le hamile kaldım 30+3 günlüğüz 10 kilo aldıö 110 😱😱😱😱 daha doğuma var 5 6 hafta neyse şaka maka umrumda değil valla verilir zaarr😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar