Kilo 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Kilo 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,955 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo 🥺
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ben 82 kilo ile hamile kaldım 105 kilo ile doğuma girdim 23 kilo aldım hamileliğimde o kadar fazla geliyodu ki bana aldığım kilo yuh diyodum kendime doktor bana bi kere bile çok kilo aldın demedi ben dedim çok kilo aldın dimi diye. Yapılısın bekliyodum bu kadar kilo almanı dedi. Doğum yaptım 1. Haftamda 94 e düştüm şuan 76 kiloyum evlenmeden önce 65 tim ondada çok zayıftım çirkinmişim baya 😂😂 hedefim 70 😂 bana kıyasla gayet iyisin 😂😂
ilk cocukta 53 kilo ile hamile kaldi 62 kilo doguma gittim dogumdan sonra yine 53 kilo oldum hiç kilo almamiştim ben ikinci cocukta 53 ken hamile kaldim 76 kiloyken doguma gittim dogumdan sonra kilolarimi veremedim sadece benden 4 kilo gitti 72 kilo daydim ve sürekli kilo aldim durdum 87 kilo oldum diyetisyene gittim sonra hamile kaldim hamileligin ilk 4 ayinda 17 kilo verdim işallah dogumdan sonra yine diyetisyene devam edecem en iyi ve sağlikli şekilde kilo vermek doktor kontrolunde verilen kilodur bence 🤔🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal hayatta obur qibi yesemde kilo alamıyorum öyle bi yapıya sahip deqilm aç kalsam 2qun 1 kilo qiderim olur. O yüzden pek anlamıyorum ben 🤷‍♀️ şuan 32+2 haftaliqim en son 2bucuk ay önce tartildim 58 kiloydum 53le hamile kalmıştım. 2 bucuuk aydada qöz kararı 2 3 kilo almışımdır çünkü hiç fark qöstermedm 2bucuk aydan bu yana
ayyy keşke bende öyle olabilsem önceden cok guzel fiziğim vardi 3. cocuktan sonra ne olur bilemem 🤔ama 2. cocuk beni kilo bakimindan mahfetti😬 dogum edip hemen zayiflamam lazim 😉🙃

Son düzenleme:

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
26+4 günlüğüm 10 kilo almışım normal mi acaba kızlar
Valla canim ben 4 uncuye gebeyim her gebelikte 10 12 arası alırım totalde 8 kilo doğumda gider sonra eski halime dönerim gebelik boyunca 30 hatta 40 kiloya alan var bunyeyle alakalı biraz o bence diyet de yapsan fayda etmez bazı bünyede ye yiyebildigin kadar bebek dogunca zaten peşinden kosturmaca ev işi gücü derken gider o kilolar hiç merak etme sen

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim ben 4 uncuye gebeyim her gebelikte 10 12 arası alırım totalde 8 kilo doğumda gider sonra eski halime dönerim gebelik boyunca 30 hatta 40 kiloya alan var bunyeyle alakalı biraz o bence diyet de yapsan fayda etmez bazı bünyede ye yiyebildigin kadar bebek dogunca zaten peşinden kosturmaca ev işi gücü derken gider o kilolar hiç merak etme sen
Yok aslında kiloyu sorun eden biri değilim bizde genetik ne kadar alırsan al verebiliyorsun ben sezeryan olmaktan korkuyorum diyorlar çok kilo alırsan sezeryan olabilirsin bende normal doğumu tercih ettiğim için endişe ediyorum

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok aslında kiloyu sorun eden biri değilim bizde genetik ne kadar alırsan al verebiliyorsun ben sezeryan olmaktan korkuyorum diyorlar çok kilo alırsan sezeryan olabilirsin bende normal doğumu tercih ettiğim için endişe ediyorum
Hayırlısı olsun canim hakkında benim teyze kızı 38 yaşında 100 kiloya yakın normal doğum yaptı bir sıkıntı olmadi şükür insallah sorunsuz dogumun olur da sagsaglim alırsın kucagina

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar