Kilo 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Kilo 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,953 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo 🥺
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊
N

Nurcan28

Guest
160 boyum. 78 ile hamile kaldım aşerdigim için zayıfladım 74 e düştüm bir ay önce 77 kilo idim kilo aldığımı düşünmüyorum. 33. Haftadayım hamileliklerimde pek kilo almam son bir ayda da almam inşallah doğumdan sonra kesin alırım 🙄

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende 19+4 şuana kadar 3 kilo almışım ama en hızlısı 5. Aydan sonra oluyor korkuyorum inşallah çok almam🤭birde onları geri vermesi var😂

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben hep diyet yapıp weremeyen tiplerdenim ama nasıl hamile kaldım kilo werdim 93 kilo ile hamile kaldım 81 kiloda oqlumu kucaqıma aldım😊 qaliba bu konuda şanslıyım😊

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
26+4 günlüğüm 10 kilo almışım normal mi acaba kızlar
Normal canim bende 3cu bebise 31 haftalik hamileyim 77 kloyla hamile kaldim simdi 90 oluyor 🤦🏻‍♀️kendimi sisko hiss ediyorum abur cubur seker yemiyorum bilmoyorum bu klolar nerden geliyor qaliba hava ile klo aliyorum🤦🏻‍♀️😁teki bebeyimiz salikli olsun da klodur hepsi gider gitmiyende gitmesin😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar