Kilolu hamile kalanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özge Ak tarafından oluşturulan Kilolu hamile kalanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,185 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilolu hamile kalanlar
Konbuyu başlatan Özge Ak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33
Ben bazen çok acele ediyorum bir de ilki erken doğum oldu bu da erken doğum olursa diye daha fazla acele ettim. 28-29 hafta gibi de kısmet olursa çanta hazırlıcam. Bezi baby turco aldım ama ben çok beğendim yumuşak güzel bir bez. İnşallah kullanırken de memnun kalırım
bende bez konusunda çok kararsız kaldım kızımda hep molfix kullanmıştım bunda da bilemedim kimisi sleepy diyor ama bilemedim canım ilk bebeğini kaç haftalık doğurdun

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
bende bez konusunda çok kararsız kaldım kızımda hep molfix kullanmıştım bunda da bilemedim kimisi sleepy diyor ama bilemedim canım ilk bebeğini kaç haftalık doğurdun
İlk 34 haftalık doğdu canım. Sleepy kullandım onda çok ağır pis bir kokusu var bezin . Bir de üzerine azıcık çiş yapsa büyük tuvaletini yapmış gibi pis pis koku oluyor. Bu sefer Baby turco aldım

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, vücut kitle indeksim 32(obez)(42-44 bedenim) . Hamilelik sürecinde kilo vermek mümkün mü?
İlk 6 ay diyetle kilo verebilirsin sakıncası olmaz ben kilolu hamile kaldım ve şuan 103 kşloyum 40 ıncı haftadayım doğum bekliyorum diyetisyenle devam ettir hamileliğini çok rahat edersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar