Sorum var Kiloo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asi tarafından oluşturulan Kiloo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,233 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kiloo
Konbuyu başlatan Asi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
zaten son 3 ayda önemli kilo alimi en az 5 kilo almak en fazla 12 kilo almak lazim hamileligi suresinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

valla gulum öyle demw ben veririm diye duşundum ilk 4 bucuk ayda 17 kilo verdim son 3 ayda 10 kilo aldim digumda 7 kilo gitti dogumdan sonra yine zayiflarim diye duşunurken 5 kilo yine almişim napacam ben simdi 🤔dogumdan sonra veririm diye duşunme verilmiyo tam tersine sut olsun diye yiyip daha cok şişiyoruz biz kadinlar😊😇🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

valla gulum öyle demw ben veririm diye duşundum ilk 4 bucuk ayda 17 kilo verdim son 3 ayda 10 kilo aldim digumda 7 kilo gitti dogumdan sonra yine zayiflarim diye duşunurken 5 kilo yine almişim napacam ben simdi 🤔dogumdan sonra veririm diye duşunme verilmiyo tam tersine sut olsun diye yiyip daha cok şişiyoruz biz kadinlar😊😇🤭
İlk çocukta 62 hamile kaldım 75 dogum yaptım adet olmaya başlayınca 55 kadar düştüm ama spor yaptım ben bunda 62 kaldım şuan 81.300 bakalım😀😀😀

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
İlk çocukta 62 hamile kaldım 75 dogum yaptım adet olmaya başlayınca 55 kadar düştüm ama spor yaptım ben bunda 62 kaldım şuan 81.300 bakalım😀😀😀
ben ilk cocugumde 53 ken hamile kaldim 62 kiloyken doguma girdim ciktigimda 53 kiloydum hic kilo almamiştim ben 2. cocugumda 53 kiloyken hamile haldim 75 kiloyken dogum ettim sadece 3 kilo bebek cikti diyer kilolar bende kaldi hic veremedim ha bire aldim aldim 88 kiloya kadar cıktı sonra diyetisyene gittim 4 kilo verdim 3. cocuga hamile kaldim ilk 4 bucuk ayda 17 kilo verdim sonda son 3 ayda 10 kilosunu aldim dogumda 7 kilosu gitti sukur ama simdi yine kilo aliyorum napcam bilmiyorum diyetisyene bebek emziriyorum sutum yetmez diye gondermiyo esim oyle kala kaldim işte kilo alip duruyorum 😒😒

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar