Kim Kaç haftalık gebe

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Kim Kaç haftalık gebe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,668 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim Kaç haftalık gebe
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 25dt

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef 2.5 aydır gidemiyorum randevu almıştım eşimin işinden dolayı kötü denk geldi sıra da erken bitiriyor Muş ilk fırsatta gitcem inşallah öğrenemedim yani ☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı olsun inşallah sağlıklı olsun da bebişlerimiz Bi önemi yok

İlk mi sizin cinsiyeti ne peki

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 😘
İnşallah canım hepimize rabbim sağ salim evladını kavuştursun 🙏

11 haftalik hamileyim henüz cinsiyetini bilmiyoruz 13 haftalik olunca doktora gidicem o zaman belli olurmu cinsiyeti 😊
Tahminde bulunabilir. O haftalarda öğrenen var ama yanılma olan da çok var canım

11 haftalik hamileyim henüz cinsiyetini bilmiyoruz 13 haftalik olunca doktora gidicem o zaman belli olurmu cinsiyeti 😊
Tahminde bulunabilir. O haftalarda öğrenen var ama yanılma olan da çok var canım

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar kimler kaç haftalık Ve cinsiyeti ne merak ediyorum doğum yapınca göz aydınlığı verelim. 🤗😃😃 Ben 22 haftalık 💓
Ben 25

Bende 25+21gun ondeymisim 😀😀yotubede Gulsun hasan tekgül var oda sizinle ayni 25+1 ☺️☺️🥰🥰hepimiz saglikla vakti ve zamaninda kucagimiza alalim inşallah 🤲🤲🤲

Bende 25+2 1gun ondeymisim 😀😀yotubede Gulsun hasan tekgül var oda sizinle ayni 25+1 ☺️☺️🥰🥰hepimiz saglikla vakti ve zamaninda kucagimiza alalim inşallah 🤲🤲🤲

Bende 25+2 1gun ondeymisim 😀😀yotubede Gulsun hasan tekgül var oda sizinle ayni 25+1 ☺️☺️🥰🥰hepimiz saglikla vakti ve zamaninda kucagimiza alalim inşallah 🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.