Sorum var Kim ne pişirdi bugün valla ben kolaya kaçtım hahahah napim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kim ne pişirdi bugün valla ben kolaya kaçtım hahahah napim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,297 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim ne pişirdi bugün valla ben kolaya kaçtım hahahah napim
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Evet yeni aldık ama ev bizim üstümüze değil eşimin babasının üstüne ve evi alırken bana senin fikrin ne diye sorulmadı. Bende şuan evi satıp kendi beğendiğim evi aldırıyorum o yüzden ilk bunu satıp sonra evi alıvax tapuyu da eşim kendi üstüne alacak
Yani tapu sixin üstünüze oldun hayat bu canimm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
sagol canim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bizde aldik kiz tapsuda benim usdume😂🤣Esimin Azerbaycandaki evinde tapsu benim usdume ben bunlara boyle seyler yapmasam eheh bunun ailesi benj cokdan ezerdi
En iyisni yapmışsın kuzu valla beni ezmeye bir kere çalıştılar hepsinin ağzına s!çt!m. O gündür bir şey diyemiyorlar. Eşimin üstüne gidiyorlar şimdi de 🤦🏻‍♀️ ben laf ediyorum ama bakalım

Ayşem alın ustunuze hayat bu kimseye guvenilmez
Hele eşimin abşsşne asla 😂😂

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Aynem kuzum valla eşimin ayıtprı söylmesi şerefsiz bir abisi var onun için tapuyu Garanti üstümüze almamız lazım
Ayşenur toplu ignede alsanız tapusunu üstünüze yaptırın insanoğlu çiğ süt emmiş iş mala mülke geldimi kimse kimseyi tanımaz biz neler gördük cevremizde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşenur toplu ignede alsanız tapusunu üstünüze yaptırın insanoğlu çiğ süt emmiş iş mala mülke geldimi kimse kimseyi tanımaz biz neler gördük cevremizde
Valla bende çok gördüm elifim kendi ailemden diyim o yüzden eşimin ailsine papuç bırakmıyorum hayır bize ev alındı o şerefsiz abisinede ev alınacak para bırakıldı hala gözü bizim evde

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
En iyisni yapmışsın kuzu valla beni ezmeye bir kere çalıştılar hepsinin ağzına s!çt!m. O gündür bir şey diyemiyorlar. Eşimin üstüne gidiyorlar şimdi de 🤦🏻‍♀️ ben laf ediyorum ama bakalım

Hahahah🤣🤣🤣

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank

Sankim benim bacım konuştu 🙈🤔🤔

Tüm sayfalar yüklendi.