Kim nerde şehir oturuyor kim de kaç çocuk var zor tarafları neler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Kim nerde şehir oturuyor kim de kaç çocuk var zor tarafları neler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,773 kez görüntülenmiş, 151 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kim nerde şehir oturuyor kim de kaç çocuk var zor tarafları neler
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım sınavsız ikinci üniversite hakkın var uzaktan eğitimli o hakkını kullanabilirsin bende bu yıl başlamayı düşünüyorum uzaktan egitime
Ya cidden mi ama ben mezun olalı 2 yıl geçti canım sıkıntı olur mu süresi var mı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahahaha Allahım neden böylelwr ya rabbim kayra da öyle kız geçen kayranın doğum günü için balon alacağın 1 yaş balonu anneme dedim uyuttum 1 2 saat uyur ben alıp geleyim sen ben evden çıkar öıkmaz uyan nasıl ağlamıl annem arıyor çabuk gel kayrayı durduramıyorum beni görünce bir kucağıma gelişi var anlatamam 😂😂
Benimkide aynı uyutuyorum uyanmasın diye çabalıyorum hemen uyanıyor ama biyere gidecek olsam bişey yapacak olsam saatlerce uyansın diye başında bekliyorum uyanmıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimkide aynı uyutuyorum uyanmasın diye çabalıyorum hemen uyanıyor ama biyere gidecek olsam bişey yapacak olsam saatlerce uyansın diye başında bekliyorum uyanmıyor
Ahahahhaa kayra gibi geeçn akşam yemeğine uyandırmaya gittim paşayı kız kayra diyorum gözünü açıp bakıp arkasını dönüp geri yatıyor yeöin ederim yarım saat yemeğe kalksın diye bekledim başında kayra demekten öpmekten canım çıktı büyük adam gibi inat 😂😂. Deli ediyor başında konuşuyorum sırf uyandın diye ıyanmaz ama o uyanmasın diye fısıltı şeklide konuşayım hemen gözünü açar 😂😂gelde delirme

en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahahahhaa kayra gibi geeçn akşam yemeğine uyandırmaya gittim paşayı kız kayra diyorum gözünü açıp bakıp arkasını dönüp geri yatıyor yeöin ederim yarım saat yemeğe kalksın diye bekledim başında kayra demekten öpmekten canım çıktı büyük adam gibi inat 😂😂. Deli ediyor başında konuşuyorum sırf uyandın diye ıyanmaz ama o uyanmasın diye fısıltı şeklide konuşayım hemen gözünü açar 😂😂gelde delirme
Kız ben bağırıyorum bile ama çocukta tık yok bizim deliler bizide delirtmeye çalışıyor ama direniyorum 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ya cidden mi ama ben mezun olalı 2 yıl geçti canım sıkıntı olur mu süresi var mı
Yok canım ben mezun olalı 6 yıl oldu geçen sene başvurdum hamile kalınca başlamadım sadece harcını yatırıyosun bı çok üniversite var çocuk gelişimi falan için Ağustos Eylül gibi başvuru yapıyorsun başlıyorsun o hakkın var yani boşuna sınava hazirlanma araştır başvur önlisans bitirdiysen önlisans programlarına basvuruyosun tek şartı o

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok canım ben mezun olalı 6 yıl oldu geçen sene başvurdum hamile kalınca başlamadım sadece harcını yatırıyosun bı çok üniversite var çocuk gelişimi falan için Ağustos Eylül gibi başvuru yapıyorsun başlıyorsun o hakkın var yani boşuna sınava hazirlanma araştır başvur önlisans bitirdiysen önlisans programlarına basvuruyosun tek şartı o
Ay çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun senden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar