Kim nerde şehir oturuyor kim de kaç çocuk var zor tarafları neler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Kim nerde şehir oturuyor kim de kaç çocuk var zor tarafları neler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,947 kez görüntülenmiş, 151 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kim nerde şehir oturuyor kim de kaç çocuk var zor tarafları neler
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kastamonu merkezdeyim 1 canavar var 9 buçuk aylık ama 10 çocuğa bedel.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba cnm bende Zeynep Şırnak Cizre'de oturuyom 1 buçuk senedir evliyim bir oğlum var 9 aylık şuan hamileyim 24 haftalık🥰
Şırnak nasıl tayin yerinde orayı tercih ettik ama bi bilgimiz yok

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Normal sır bizde yapmadık kocam paşa paşa geldi yaptı ilk doğum yaptığımda artık düzene girene kadar idare edicekler valla biz tek yapmadık o çocuğu

Bide ben art arda doğurdum kızım ilk başta kardeşine çok tuhaf karşıladı istemiyordu yani aniden eve başka bebek geldi filan küçük birde anlamıyor oyuncak bebek sanıp kızın yüzünü haritaya çevirmişti ama şimdi de öpmektwn ağlatıyor kardeşini yani şimdi bunuda doğursam alışkın dir birde artık anlıyor herşeyi biliyor
Bende o sıkıntıyı çok yaşadım halende yaşıyorum sürekli dövüyor kardeşini bizimki 🥺alışamadı bı turlu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ismim Asena aslen Yalova Armutlu'yum Ama şu an iş gereği Çankırı merkezde oturuyorum 27 yaşındayım 2 tane evladım var bir erkek biri kız erkek 8 yaşında kızım 9 aylık

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Alya ben Muşlu yum Muş ta yaşıyorum 🥰30yasindayim 5yillik evliyim iki çocuğum var aralarında bir buçuk yas var çok zorlanıyorum 🥴 yeterince vakit ayiramiyorum onlara büyügu kardeşini kabullenemedi bı turluall

Ismim Asena aslen Yalova Armutlu'yum Ama şu an iş gereği Çankırı merkezde oturuyorum 27 yaşındayım 2 tane evladım var bir erkek biri kız erkek 8 yaşında kızım 9 aylık
Maşallah 1 yaş var aralarında

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar