Sorum var Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,950 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ev işi yaparken tek olduğum zamanlar çok sıkılıyorum evime yerleşiyor olduğum için doğumdan önce yapmam gereken çok iş var ama ben sıkıldığım için pek bişy yapamıyorum eşim yardım ettiği zamanlar hiç sıkılmadan yapabiliyorum işimi ama tekken hiç öyle olmuyor işleri bırakıp kaynanamlara iniyorum aşağı kimler böyle ne yapmalıyım sizce tavsiyeniz benim için çok önemli
Ben yapabilsem hiç sıkılmam ama Yusuf Alp beyimiz pek müsade etmiyo hep kucak istiyo delircem artık🤭🤭şöyle doyasıya temizlik yapamıyorum canım ben ah keşke olsa

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Keşke burada yasasaydin 😢
Canim.huseyin nazrin tik tokdan tanirmisin? Yada yutubdan nezrin Azeri kizi turk erkekle evlenmis 🥰 severek takib ediyorim evet canim yasamak isderdim amma maslisef esimin işi şurada turkuyede ev yok.kiralar cok baha yaşamak zor.olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke burada yasasaydin 😢
Canim.huseyin nazrin tik tokdan tanirmisin? Yada yutubdan nezrin Azeri kizi turk erkekle evlenmis 🥰 severek takib ediyorim evet canim yasamak isderdim amma maslisef esimin işi şurada turkuyede ev yok.kiralar cok baha yaşamak zor.olur

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok aşkım tanimiyorum bakarım ama evet çok yüksek kiralar hemde nasil

Tüm sayfalar yüklendi.