Sorum var Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,952 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar ev işi yaparken tek olduğum zamanlar çok sıkılıyorum evime yerleşiyor olduğum için doğumdan önce yapmam gereken çok iş var ama ben sıkıldığım için pek bişy yapamıyorum eşim yardım ettiği zamanlar hiç sıkılmadan yapabiliyorum işimi ama tekken hiç öyle olmuyor işleri bırakıp kaynanamlara iniyorum aşağı kimler böyle ne yapmalıyım sizce tavsiyeniz benim için çok önemli
Vallha yalan yok severek istereyek yapıyorum ve ben ev isi yaparken kimsenin olmasını istemiyorum ayak altında 🤣 ama yemek yapmasını hiç sevmiyorum iste 🙄

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ev işi yaparken tek olduğum zamanlar çok sıkılıyorum evime yerleşiyor olduğum için doğumdan önce yapmam gereken çok iş var ama ben sıkıldığım için pek bişy yapamıyorum eşim yardım ettiği zamanlar hiç sıkılmadan yapabiliyorum işimi ama tekken hiç öyle olmuyor işleri bırakıp kaynanamlara iniyorum aşağı kimler böyle ne yapmalıyım sizce tavsiyeniz benim için çok önemli
Ben tam tersi tek iş yapmayi severim hem birinin yaptigini begenmem annemki hariç

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben tam tersi tek iş yapmayi severim hem birinin yaptigini begenmem annemki hariç
Katılıyorum sana sadece ben yapicam o temizliği başkası yapınca olmuyor asla içine sinmiyor 😏 resmen doğumdan geldim temizlik yaptım hemen dikişli dikişli annemde olmasına rağmen o dereceyim🤭🤭

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum sana sadece ben yapicam o temizliği başkası yapınca olmuyor asla içine sinmiyor 😏 resmen doğumdan geldim temizlik yaptım hemen dikişli dikişli annemde olmasına rağmen o dereceyim🤭🤭
Ben de 20 gün önce dogum yaptim normal hele doğumdan sonra temizlik hastası oldum belim ağrıyor ben süpürge çaliştiriyorum .😉

Tüm sayfalar yüklendi.