Sorum var Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,830 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Belkiss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ev işi yaparken tek olduğum zamanlar çok sıkılıyorum evime yerleşiyor olduğum için doğumdan önce yapmam gereken çok iş var ama ben sıkıldığım için pek bişy yapamıyorum eşim yardım ettiği zamanlar hiç sıkılmadan yapabiliyorum işimi ama tekken hiç öyle olmuyor işleri bırakıp kaynanamlara iniyorum aşağı kimler böyle ne yapmalıyım sizce tavsiyeniz benim için çok önemli
Benimde ev işi yapacak mecalim yok hiç çok zorlanıyorum. Yatıp uyumak uyumak istiyorum ama uyutan yok çocuklar var büyüğünü okuldan almaya gidiyorum. Akşama ancak yetistirebiliyorum işleri.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canim evnizi yenimi aldiniz hayirli olsun
Aynen kuzum Allah razı olsun 2 ay oldu 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım sağol benim çabam da o yüzden doğumdan önce bitirip rahat etmek istiyorum eşim çok uğraşmıyor malesef sürekli başka işlerle meşgul anca benim yapamayacağım işleri gelip yapıyor bana bırakıyor çoğu işleri tabi biz daha kendi evimize geçmedik annesi gilde yiyip içip yatıyoruz ya ondan böyle rahat 😒
Aynen nasıl olsa duracak ev var mantığı ile yapmıyordur. Çocuk olunca sığıntı gibi olursunuz sen çar çabuk bitir canım işlerini

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ev işi yaparken tek olduğum zamanlar çok sıkılıyorum evime yerleşiyor olduğum için doğumdan önce yapmam gereken çok iş var ama ben sıkıldığım için pek bişy yapamıyorum eşim yardım ettiği zamanlar hiç sıkılmadan yapabiliyorum işimi ama tekken hiç öyle olmuyor işleri bırakıp kaynanamlara iniyorum aşağı kimler böyle ne yapmalıyım sizce tavsiyeniz benim için çok önemli
Vallahi ben biri olsada yapsa diye bekliyorum çocuklar sağolsun fırsat vermiyorlar ev işi yapmama bir bebeğim var nezaman bir iş yapmaya kalksam hemen ağlamaya başlar

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Benimda koca ev islerinda hicc yardimci olmuyo hamila olmadan onca calisyodum Idare edeyodum suan hamileykan haftada bi buyuk temizlik yapdim hastanalik oldum grip ates sonra dedimki kandin yapmiyosun paren yapsin😬 dedim 15gunda bi temizlik icin yardimci abla geliyo temizligimi yapib cikiyo aksam geliyo kocacik ayay ay ellarima saglik nasl mis gibi temizlamimisim diyo parasi yaptigi icin🤣

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimda koca ev islerinda hicc yardimci olmuyo hamila olmadan onca calisyodum Idare edeyodum suan hamileykan haftada bi buyuk temizlik yapdim hastanalik oldum grip ates sonra dedimki kandin yapmiyosun paren yapsin😬 dedim 15gunda bi temizlik icin yardimci abla geliyo temizligimi yapib cikiyo aksam geliyo kocacik ayay ay ellarima saglik nasl mis gibi temizlamimisim diyo parasi yaptigi icin🤣
Vay be iyimiş ne güzel 😂😂

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bazen kocama laf vuruyom ay çok yoruldum çok is yaptım felan filan oturim dinleniyim ama is çok diyom bitmiyor diyom banana verdiği cevap ee sende yavaş yavaş yap yorma kendini😂😂😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi kuzum aksine ben temizlik yaparken daha mutlu oluyorum temizlik yaparken böyle hareketli müzikler falan dinler istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar