Sorum var Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,834 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler benim gibi ev işi yaparken sıkılıyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
İyi olurdu valla canım ben sana yaptırırdım iş Bi yandan konuşurdum Bi yandan şunu da şura düz hele derdim 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim bir iki kendi yapacağı ağır işleri yapıp iniyor aşağı canım bugün yukarı çıkıp avizeleri sildi indi aşağı tutamadım 😂😂
Hep asaga inyosunuz onlarda gelsin Yukari lafda olur isde olur😃

Anladım seni canisii ee o zaman eşin Hp evdeyken yap veya kayinvaliden aşağıda oturuyormuş onla yap❤️

Noldu şaşırdın canimm😂😂
Sikilmadan is yapan varmi acaba diye dusundum😆

Bulamadim🤣

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Gelmezler onlar kolay kolay canım. Biz kaynanamlarda yaşıyorduk evimiz insaatı eşyalarımızı iki odaya üst üste koymuştuk çok şükür oturacak hale getirdik bu sene temizlik işini de bitirdik hep birlikte ama Bi yerleştirmesi kaldı mutfak eşyalarını kıyafetleri vesaire gibi onlar da beni bekliyor 😂😂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Severek istiyere

k ev işi yapan varmi😂😂😂

Severek istiyerek ev işi yapan varmi 😂😂

Severek istiyerek ev işi yapan varmi 😂😂
Hiç sevmiyommm ev isi bende sıkılıyorum müzik dinliyorum öyle yapiyorumm

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İyi olurdu valla canım ben sana yaptırırdım iş Bi yandan konuşurdum Bi yandan şunu da şura düz hele derdim 😂😂

Eşim bir iki kendi yapacağı ağır işleri yapıp iniyor aşağı canım bugün yukarı çıkıp avizeleri sildi indi aşağı tutamadım 😂😂
Ne güzel hiç yardım etkiyen eslerde var canisii

Hiç sevmiyommm ev isi bende sıkılıyorum müzik dinliyorum öyle yapiyorumm
Bende müzikle yaparım çok güzel oluyor😍🥰

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
B
Kızlar ev işi yaparken tek olduğum zamanlar çok sıkılıyorum evime yerleşiyor olduğum için doğumdan önce yapmam gereken çok iş var ama ben sıkıldığım için pek bişy yapamıyorum eşim yardım ettiği zamanlar hiç sıkılmadan yapabiliyorum işimi ama tekken hiç öyle olmuyor işleri bırakıp kaynanamlara iniyorum aşağı kimler böyle ne yapmalıyım sizce tavsiyeniz benim için çok önemli
Bende aksina tek oldugumda isi keyifle yapyorum eşim evde olarken hic iş yapamiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ev işi yaparken tek olduğum zamanlar çok sıkılıyorum evime yerleşiyor olduğum için doğumdan önce yapmam gereken çok iş var ama ben sıkıldığım için pek bişy yapamıyorum eşim yardım ettiği zamanlar hiç sıkılmadan yapabiliyorum işimi ama tekken hiç öyle olmuyor işleri bırakıp kaynanamlara iniyorum aşağı kimler böyle ne yapmalıyım sizce tavsiyeniz benim için çok önemli
Eşine de o yardım etsin zaten 2 kini virden 2 3 güne bitirirsiniz işleri mesela bende 2 ay önce yeni evime geçtim evime eşimle beraber yaptık 3 günde bitti temizlik ebebk olunca dah cok zorlanacaksın emin ol ben bir oğlumu emzir bir ev temizle gwbertmistim biraz düşünüp yaparsan şuan yapmak daha mantıklı gelecek hem işi yapmazsab bebek de pis eve doğmuş olacak onun sağlığı da önemli doğumdan sonrada bir. Zaman iş yapamaycaksin böyle düşın canım . Rabbim yardımcın olsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Eşine de o yardım etsin zaten 2 kini virden 2 3 güne bitirirsiniz işleri mesela bende 2 ay önce yeni evime geçtim evime eşimle beraber yaptık 3 günde bitti temizlik ebebk olunca dah cok zorlanacaksın emin ol ben bir oğlumu emzir bir ev temizle gwbertmistim biraz düşünüp yaparsan şuan yapmak daha mantıklı gelecek hem işi yapmazsab bebek de pis eve doğmuş olacak onun sağlığı da önemli doğumdan sonrada bir. Zaman iş yapamaycaksin böyle düşın canım . Rabbim yardımcın olsun
Canim evnizi yenimi aldiniz hayirli olsun

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım sağol benim çabam da o yüzden doğumdan önce bitirip rahat etmek istiyorum eşim çok uğraşmıyor malesef sürekli başka işlerle meşgul anca benim yapamayacağım işleri gelip yapıyor bana bırakıyor çoğu işleri tabi biz daha kendi evimize geçmedik annesi gilde yiyip içip yatıyoruz ya ondan böyle rahat 😒

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Ben çok sıkılırsam annemi yada bir arkadaşımı arayıp öyle ev işi yapıyorum 😂

Tüm sayfalar yüklendi.