Sorum var Kimler benim gibi uyuyamadı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler benim gibi uyuyamadı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,140 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler benim gibi uyuyamadı kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar hepiniz duama amin deyin Allah aşkına
Kaynanam sabah hemen evine gitsin daha da bu taraflara gelemesin ömürleri boyunca kocasıyla mutlu mesut yaşasınlar biri diğerinden önce gidemesin beraberinde götürsün orda bile beraber olsunlar yazık acıyorum ondan yani 🤭😩
Ne oldu kız 😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız canlar. Kızımı sütten kesiyorum bugün 3.günü anca yeni uyutabildim. 3 gündür annemlerdeyim burda annem ve kız kardeşim bana ve kızıma destek oluyor sütten kesmeme evde çok uğraştım ama kesemiyordum kız kardeşim ve annemin çok yardımı dokunuyor sağolsunlar ama yarın eşim gelip bizi alacakmış pazartesi gel diyorum dinlemiyor eve gideceğimiz için şimdiden üzülüyorum. Sizde durumlar nasıl gidiyor neler yapıyorsunuz bebişlere
Allah yardımcın olsun inşallah canm sütten kesme zor ya 🙄 Allah kolaylık versin inşallah ne güzel madem annenler yardımcı oluyordu keşke bı iki gün daha kalsaydin 🥰bende bu aralar kesmeyi düşünüyorum gündüz şu an hiç vermiyorum da gece saat başı uyaniyo ve içmeden hayatta uyumaz işte nasıl olacak bilmiyorum 🥴🥴

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sorma bi değişik bu kadın ya bak mesela geçen kurbanda kardeşinin evine gittik çoluk çocukları olmamış karı koca yalnız yaşıyor yengesi evine yaşlı hasta haliyle maşallah çok iyi bakıyor temizlik desen sofra güler yüz desen yok yok kadında evlerini de eski evleri yıkılmış yeniden yapmışlar haliyle bunu dedim diye üstüne alındı e bizim ev 50 senelik yapan olmadı onun kimi var benim bacağım sakat ben ekin ektim tarla biçtim bilmem ne ne susmuyor ya sana laf eden oldu mu ben yengenden bahsediyorum dedim de yok bitmedi olayları hikayeleri üfff daha neler neler 5 gündür çileeeee bbülbülüüümm çileeee diye diye geziyorum evde 😁😁😁😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Sorma bi değişik bu kadın ya bak mesela geçen kurbanda kardeşinin evine gittik çoluk çocukları olmamış karı koca yalnız yaşıyor yengesi evine yaşlı hasta haliyle maşallah çok iyi bakıyor temizlik desen sofra güler yüz desen yok yok kadında evlerini de eski evleri yıkılmış yeniden yapmışlar haliyle bunu dedim diye üstüne alındı e bizim ev 50 senelik yapan olmadı onun kimi var benim bacağım sakat ben ekin ektim tarla biçtim bilmem ne ne susmuyor ya sana laf eden oldu mu ben yengenden bahsediyorum dedim de yok bitmedi olayları hikayeleri üfff daha neler neler 5 gündür çileeeee bbülbülüüümm çileeee diye diye geziyorum evde 😁😁😁😁
Bııkmışsın😂😂. Ayy benim de kayınpeder gelince böyle oluyorum hoş hiç rahat edemiyorum hanında Allahtan 2 aydır filan gelmiyor 😂😂 bunu dedim ya yarın gelir beni strese sokar şu halimle . Allah yardımcın olsun tez vakitte gider inşallah 🙏🏻

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bııkmışsın😂😂. Ayy benim de kayınpeder gelince böyle oluyorum hoş hiç rahat edemiyorum hanında Allahtan 2 aydır filan gelmiyor 😂😂 bunu dedim ya yarın gelir beni strese sokar şu halimle . Allah yardımcın olsun tez vakitte gider inşallah 🙏🏻
Kayınpederim hele hiç gelemesin ayyyy 😵‍💫 o iyidir sessiz sakin adamdır severim de onu ama ben şükür henüz deneyimlemedim gelemedi evime eltilerim diyor resmen adamın askerleri gibiyiz sabah namazından sonra kahvaltı öğlen namazında yemeği hazır olacak ikindide meyve vs akşamda akşam yemeği yatsıdan sonra iki bardak çay ve kapanış 😃😃😃 kaynanam da çok yakınıyor da aman birbirlerine yetsinler başka ihsan istemez Allah hepimizin yardımcısı olsun kendi ailemiz olsa gözümüze gelmiyor ama işte el olunca haliyle çok batıyor şahsen ben öyleyim bu konuda kendimi açıkçası eleştiririm ama napayım amaann kör mü kaynanam bebem küçük gelmesin 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten Doğa babaannesini hiç sevmedi gitmiyor yanına sesini duyduğu an başlıyor ağlamaya 🫠🫠🫠

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kayınpederim hele hiç gelemesin ayyyy 😵‍💫 o iyidir sessiz sakin adamdır severim de onu ama ben şükür henüz deneyimlemedim gelemedi evime eltilerim diyor resmen adamın askerleri gibiyiz sabah namazından sonra kahvaltı öğlen namazında yemeği hazır olacak ikindide meyve vs akşamda akşam yemeği yatsıdan sonra iki bardak çay ve kapanış 😃😃😃 kaynanam da çok yakınıyor da aman birbirlerine yetsinler başka ihsan istemez Allah hepimizin yardımcısı olsun kendi ailemiz olsa gözümüze gelmiyor ama işte el olunca haliyle çok batıyor şahsen ben öyleyim bu konuda kendimi açıkçası eleştiririm ama napayım amaann kör mü kaynanam bebem küçük gelmesin 😅

Zaten Doğa babaannesini hiç sevmedi gitmiyor yanına sesini duyduğu an başlıyor ağlamaya 🫠🫠🫠
Ahahaha çocuklar gerçek sevgiyi anlıyor ondandır 😂

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şükür iyiyim birtanem iki üç gündür sancılarım var anlamadığım şekilde yani kaşığımda belimde sırtımda ağrı eksilmiyor . Sen nasılsın nasıl gidiyor

Aynen kuzum
Kıyamam ya az daha beklesin bebiş heralde gelmek istiyo bendede hep kanama var ya 17 haftalık olduk hala devam ediyo valla anlamadım gitdi

Birtanem iyiyim çok sukur teyzesi umutta iyi
Hep iyi olsun teyzesinin balı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar