Sorum var Kimler benim gibi uyuyamadı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler benim gibi uyuyamadı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,138 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler benim gibi uyuyamadı kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam ya az daha beklesin bebiş heralde gelmek istiyo bendede hep kanama var ya 17 haftalık olduk hala devam ediyo valla anlamadım gitdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hep iyi olsun teyzesinin balı
Bizde korkuyoruz kuzum ya bu kadar erken başlaması sancıların hiç hayrı alamet değil ama bakalım hayırlısı . Senin neden kanamana var canım bebek iyi demi

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım benim.sen nasılsın belos nasıl gebelik nasıl gidiyor
İyi cnm belos çok şükür benimki aynı riskli kanamayla devam ediyo

Bizde korkuyoruz kuzum ya bu kadar erken başlaması sancıların hiç hayrı alamet değil ama bakalım hayırlısı . Senin neden kanamana var canım bebek iyi demi
İnşallah daha çok erken cnm inşallah 4 5 hafta bekler minnak kız bilmiyorum çok çok şükür bebiş iyi işte persembe kontrolüm vardı gitdim herşey normaldi dün Belinay akldirdim yokuş çıktım biraz ozaman oldu kanamam halada devam ediyo başka Dr buldum sadece riskli gebeliklerde bakıyorum inşallah bı sağ salim doğsunda başka bişey istemiyorum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

İnşallah daha çok erken cnm inşallah 4 5 hafta bekler minnak kız bilmiyorum çok çok şükür bebiş iyi işte persembe kontrolüm vardı gitdim herşey normaldi dün Belinay akldirdim yokuş çıktım biraz ozaman oldu kanamam halada devam ediyo başka Dr buldum sadece riskli gebeliklerde bakıyorum inşallah bı sağ salim doğsunda başka bişey istemiyorum
Kuzum dinlen fazla ayağa kalkmamaya çalış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Öyle herhalde bilmiyorum ki kadın da uğruna canı gidiyor ama işte bizim kız hayırlı torun değil ama hayırlı evlat 😅
Yok yok ciddiyim bebekler öyle mesela benim yengem bizim ailede ki çocukları yüze piyas böyle ay canım şöyle böyle der ama sevmez sadece seviyormuş gibi yapar 😂😂çocuklar gelip bize diyordu ben onu hiç sevmiyorum diye . Artık biz yokken ne yapıyorlarsa 😂😂

Ay kuzum dikkat et diyeceğim ama insanın çocuğu olunca dikkat edemiyor me yazık ki . Bana kalsa ağrıların tek sebebi belki de Kayra ile ilgilenmem . Çünkü arada oluyor kucağıma gelmek istiyor ben yatınca yanıma yatıp üstümde tabiri caizse zıplamaya çalışır 😂😂. Ama az önce uyandım kaç saattir uyuyorum bilmiyorum yavrum yanımda uzanmıştı sonra kalkmış arabaları ile oynuyordu bir baktım saat 13.30 gelmiş saçlarımla oynuyor . Sonra mama istedi gözümü açar açmaz ona yemek veriyorum şimdi . Ama ağrı gram azalmamış 😂

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız canlar. Kızımı sütten kesiyorum bugün 3.günü anca yeni uyutabildim. 3 gündür annemlerdeyim burda annem ve kız kardeşim bana ve kızıma destek oluyor sütten kesmeme evde çok uğraştım ama kesemiyordum kız kardeşim ve annemin çok yardımı dokunuyor sağolsunlar ama yarın eşim gelip bizi alacakmış pazartesi gel diyorum dinlemiyor eve gideceğimiz için şimdiden üzülüyorum. Sizde durumlar nasıl gidiyor neler yapıyorsunuz bebişlere
Allah yardımcın olsun canm napayım geçmeyen bı mide ağrısıyla uğraşıyorum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok ciddiyim bebekler öyle mesela benim yengem bizim ailede ki çocukları yüze piyas böyle ay canım şöyle böyle der ama sevmez sadece seviyormuş gibi yapar 😂😂çocuklar gelip bize diyordu ben onu hiç sevmiyorum diye . Artık biz yokken ne yapıyorlarsa 😂😂

Ay kuzum dikkat et diyeceğim ama insanın çocuğu olunca dikkat edemiyor me yazık ki . Bana kalsa ağrıların tek sebebi belki de Kayra ile ilgilenmem . Çünkü arada oluyor kucağıma gelmek istiyor ben yatınca yanıma yatıp üstümde tabiri caizse zıplamaya çalışır 😂😂. Ama az önce uyandım kaç saattir uyuyorum bilmiyorum yavrum yanımda uzanmıştı sonra kalkmış arabaları ile oynuyordu bir baktım saat 13.30 gelmiş saçlarımla oynuyor . Sonra mama istedi gözümü açar açmaz ona yemek veriyorum şimdi . Ama ağrı gram azalmamış 😂
Doğru söylüyorsun bunu

Bizzat yaşadım 🤣🤣 dayımın karısı annemin yanında bizimle aşırı ilgilenirdi annem yokken de ohooo ne derdi ne demezdi ben de annemin yanında bir gün demiştim ki az önce niye böyle değildin görümcenden mi korkuyorsun anneme de anlattım böyle böyle diyordu şimdi nasıl falan ama kadın çok mahcup oldu oh olsun 😃😃😃 haklısın yani biraz da kaynanam çok asık suratlı bir kadındır güldüğü belli olmaz kızı bağıra bağıra sevince yavrum ağlıyor normalde biz asla sesli konuşmayız 😡 yarın gidiyor herhalde nasıl soracam bilmiyorum ama meraktan da ölüyorum bir türlü açamadım konuyu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Doğru söylüyorsun bunu

Bizzat yaşadım 🤣🤣 dayımın karısı annemin yanında bizimle aşırı ilgilenirdi annem yokken de ohooo ne derdi ne demezdi ben de annemin yanında bir gün demiştim ki az önce niye böyle değildin görümcenden mi korkuyorsun anneme de anlattım böyle böyle diyordu şimdi nasıl falan ama kadın çok mahcup oldu oh olsun 😃😃😃 haklısın yani biraz da kaynanam çok asık suratlı bir kadındır güldüğü belli olmaz kızı bağıra bağıra sevince yavrum ağlıyor normalde biz asla sesli konuşmayız 😡 yarın gidiyor herhalde nasıl soracam bilmiyorum ama meraktan da ölüyorum bir türlü açamadım konuyu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Misafirliğin de kısası makbuldür de😂😂. Ay gelince gitmek bilmiyorlar ya valla

Tüm sayfalar yüklendi.