Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,253 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kız korkmaa hep birlikde el ele verip seni tmarhanelik edicekler sadece korkulacak ne varki kuzum benim😂😂😂😜😜
ben 3. cocuguda istemiyodum 😊eşim istiyodu o yapti ne yaptiysa benim hiç sucum yok vallahi🤣🤣🤣 eşim 5 cocuk istiyo ben bende diyorum eğer cocuk dogurmak kolaysa sen dogur 🤭bu son cocuk bitti diyorum😊 guluyo diyoki dogumdan sonra konuşalim 🤣🤣

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Eyvah eyvah nasıl karar vereceksiniz kuzum eşin de niye inat eder bilmem iki annenin de ismi olmasın ne güzel kendiniz güzel bi isim bulun işte ah bu erkekler🙄😒
Vallahi bu erkekleri anlamak çok zor bi inatlar ki sorma ama benim kociş isim konusunu tamamen bana burakdı gönlünden geçeni koy dedi yeterki sağlıklı olsun.. Aslında her eziyyeti biz çekelim 9 ay taşı sonra doğur sancılar çek ama isim koymaya gelince kocalarda dahil kaynana görümce kayın kayınpeder her kes isim koyma peşinde arkadaş bi izin verinde anne baba adaylarıda çoçuklarının ismini kendileri koysun.. Ben oğluşumun adını kaynanama söğlediğimde suratı bir ekşidi ki anlatamam birde laf sokdu eskiden büyükler koyardı çocuğa isimi şimdi büyüklere fikrini soran yok diğe lafda sokdu bana çokda tınn yanii kocam 9 yıldır bu bebek için canını koydu şimdi ismini koymak annesinin hakkı ben bile karışmıyorum gönlünden geçeni koysun diğerek annesinin cevabını verdi😊😂

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
ben 3. cocuguda istemiyodum 😊eşim istiyodu o yapti ne yaptiysa benim hiç sucum yok vallahi🤣🤣🤣 eşim 5 cocuk istiyo ben bende diyorum eğer cocuk dogurmak kolaysa sen dogur 🤭bu son cocuk bitti diyorum😊 guluyo diyoki dogumdan sonra konuşalim 🤣🤣
😂😂😂😂😂😂ayy ne güldüm kız ALLAH iyliğini versin adam biliyor çabuk yumşayacaksın biliyor beşinciyi yapdıracak sana😂😂

Elekberova xanim

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak inşallah 🤗
Ben 20 yawindayim ilk hamileligim 11haftaliq hamileyem cinsiyeti belli degil daha ama kiz olursa Nazli olcaq ismi erkek olursa hala duwunmedim😋😀

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
ben ilk oğlumu BİLAL💋 paşami kucagima aldigimda 19 yaşindaydim anneligin ne oldugunu bilmiyodum oğlumla beraber öğrendim oğlum kardeş istedigi zaman 22 yaşindaydim ikinci oğlumada o zaman hamile kaldim 23 yaşinda EYMEN EMİN💋 paşami dogum ettim şimdi 29 yaşindayim 3.paşama hamileyim 1bucuk ay sonra ALI ASAF💋 paşami kucagima alacam işallah 🤲🤲🤲
Allahm hayrli quzel ömürler wersin insaAllah size baqslasn i ömür 🥰🤲 buarada benimde 1buck ayciqim kaldı 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar