Kimlerin doğumu yaklaştı 🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Kimlerin doğumu yaklaştı 🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,081 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kimlerin doğumu yaklaştı 🥰🥰
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Urfalıanne

Esma Tanık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şafaklar kaç kimin kaç günü kaldı görüşmeyeli durumlar nasıl 😍
Kaldı 9 gün geçen çarşamba akşamı biraz sancım vardı diye hastaneye gittik . Doktor alttan muayene etti ama sıfır açıklık nst de sancılarım 70 lerdeydi açıklık yok diye eve geldim ara ara belim ağrıyor adet olacakmışım gibi ama ortada henüz sancı denen şey yok sizce doğumum ne zaman olur fikirlerinizi merak ettim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah kuzucum. Kanala girdiğini nasıl anlıcam acaba. Ablam anlamıştı ne güzel ben anlamıyorum midem aşşagı indi mide yanmalarım gitti. Kanala girdi mi acaba 😍😄
Girmiş olabilir annesi bende bu konuda deneyimsizim 😂😂 her şey olmuş olabilir Allah'ım hayirli doğumlar nasip etsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Seninde az kalmış canımcım ama şimdiye kadar su gibi geçerken şimdi bi süre hareketsiz kalsa telaşlanıyorum en azından gözümün önünde olsa iyi olduğunu bilirim 😍🤲
Ay orası öyle kuzum yaa bende Kayra yarım saatt haraket etmese hemen karnımı fikan ittiriyorum annem de uyuyordur çocuğu bir rahat bırak diyor 😂 ama işte anne yüreği ne bileyim korkuyorum rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah şu günler su vibi akıp gitsin bir an önce ksvusalim meleklerimizi😍🤲🏻

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Girmiş olabilir annesi bende bu konuda deneyimsizim 😂😂 her şey olmuş olabilir Allah'ım hayirli doğumlar nasip etsin
An inşallah kuzucum. 2mizde aynı şeyleri yaşıyoruz :) arkadaş aradı 5 parmağını koy midene boşluk varsa kanala girmiştir dedi 5 parmağımın boşlukta, kalmasına azıcık kalmış 😍 dogruysa tabi kanala girdiyse 2 3 güne başlıyor dogum dedi. Zaman, yakın diye herkes arıyor sancım flan var mı diye 😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar