Sorum var Kimse karşilamişmi bu durumla acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynur1998 tarafından oluşturulan Kimse karşilamişmi bu durumla acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,200 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimse karşilamişmi bu durumla acill
Konbuyu başlatan Aynur1998
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👼👼1995👼👼

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar bebeğim 7 hafdalik hala embiriyon yok diyor ulturasonda kalbi atmiyor 7 hafdada olurmu sizce ərkəmi atmamasi normalmi hic karşilaşdiğniz bi durumu
Bildiğim şekliyle anlatayım. Zaten ilk haftalarda bebeğin kendisi değil kesesi görünür yani embriyo görünmeyebilir ki kalp atışı 10.haftaya kadar duyulabiliyor strese girme sakin ol 🤗 bir hafta sonra Allah'ın izniyle herşey yoluna girer olmazsa doktorunu değiştir için rahat eder. Allah yardımcın olsun inşallah 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bildiğim şekliyle anlatayım. Zaten ilk haftalarda bebeğin kendisi değil kesesi görünür yani embriyo görünmeyebilir ki kalp atışı 10.haftaya kadar duyulabiliyor strese girme sakin ol 🤗 bir hafta sonra Allah'ın izniyle herşey yoluna girer olmazsa doktorunu değiştir için rahat eder. Allah yardımcın olsun inşallah 🙏
Ayşem nasılsın, Muhammet Kayra nasıl yaramazlık yapıyor mu karnında

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ayşem nasılsın, Muhammet Kayra nasıl yaramazlık yapıyor mu karnında
Yapmaz mı bu aralar hic durmuyor baya tepiniyor 😅😅 ben nedense bilmiyorum aşırı halsizim vücudum aşırı ağrıyor bu korona sonrası vücut toparlanamıyormuş doktor normal dedi ama bilmiyorum evden çıkmak istemiyorum ama gebelik olarak iyiyim sadece her gittiğimde bebek iki hafta hatta en son gittiğimde üç hafta öndeydi bunu anlayamıyorum kötü bişey değilmiş ama niye önde acaba hesaplarda mı sıkıntı var bilemiyorum 🤔 durum budur 🤗😍
Sen nasılsın yakışıklı prens neler yapıyor nasıl gidiyor annelik öpüp kokluyor musun cennet meyvesini 🥰🥰💟💟💟

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yapmaz mı bu aralar hic durmuyor baya tepiniyor 😅😅 ben nedense bilmiyorum aşırı halsizim vücudum aşırı ağrıyor bu korona sonrası vücut toparlanamıyormuş doktor normal dedi ama bilmiyorum evden çıkmak istemiyorum ama gebelik olarak iyiyim sadece her gittiğimde bebek iki hafta hatta en son gittiğimde üç hafta öndeydi bunu anlayamıyorum kötü bişey değilmiş ama niye önde acaba hesaplarda mı sıkıntı var bilemiyorum 🤔 durum budur 🤗😍
Sen nasılsın yakışıklı prens neler yapıyor nasıl gidiyor annelik öpüp kokluyor musun cennet meyvesini 🥰🥰💟💟💟
Maşallah kuzum minik paşaya kaç haftalık oldunuz canım merak etme doğuma yakın kendi haftası ile uyumlu hale geliyorlar . Öpmem mi teyzesş ısırmamak için zor tutuyorum kendimi 😍😍

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum minik paşaya kaç haftalık oldunuz canım merak etme doğuma yakın kendi haftası ile uyumlu hale geliyorlar . Öpmem mi teyzesş ısırmamak için zor tutuyorum kendimi 😍😍
Ye onu valla benim bile yiyesim geliyor nasıl sevimli güzel oluyorlar minik cennet meyveleri 🥰🥰🧿🧿 Şuan 27 haftalık oldum ama üç hafta önce ultrasonda 27 haftalık gözüküyordu bunu anlamıyorum herkes üç hafta fark olmaz diye beni strese sokuyor anlamadım diyorlar belkide büyük bebek gebelik olarak daha öndesin biranda doğum edebilirsin diyen var baya delirtme çabaları 😅😅

Aynur1998

Kayıtlı Üye
rank
Gec dölenmede ola bilir yani ulturason son adet günen hesab ediyor ama doğru diyil yani son ader günü ben nerden hamile oldumki🙄folekur yetişib mayalanma günen hesab edilmeli🤔yinede Çok saol canim sende sağ salim qucağina al bebeyni inşallah ALLAHIM yardimiz olsun hereks Annelik vazifesini görsün🤲😍🌹🥰

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar bebeğim 7 hafdalik hala embiriyon yok diyor ulturasonda kalbi atmiyor 7 hafdada olurmu sizce ərkəmi atmamasi normalmi hic karşilaşdiğniz bi durumu
Salam. Xoş gədin.Sağ salim balanı alasan qucağına inşAllah.7 həfdədə normalda ürəyinin səsini eşitməlisiz.Bəlkə başqa həkimə gedəsən.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim normalda 7 hefdede atmalidi basqa doktora git birde o baxsin
Salam canm necəsən?Bəbişin necədi?baxa bilirsən?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim normalda 7 hefdede atmalidi basqa doktora git birde o baxsin
Salam canm necəsən?Bəbişin necədi?baxa bilirsən?

Tüm sayfalar yüklendi.