Kırk çıkarma 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kırk çıkarma 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,234 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kırk çıkarma 🙄
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün bebişimin kırkı doldu çok şükürler olsun 🤗 ve acaba bebeğe kırk banyosu yapılıyormuş ya nasıl yapılıyor bilen var mı? Sabahtan beri ablamı annemi aradım cevap vermediler soramadım 😬 bilgisi olan yazabilir mi? Annem sanki içine kırk tane ihlas suresini mi oku demişti öyle şeylerdi sanki ama hatırlamadım 🙄🤦
Cnm bn bebegim icin yasin tebareke amme surelerini okudum banyo yaptirdim kendimce cikardim eskiler farkli seyler yapiyorlar ama bilmrdigim icin oyle yaptim gitti😄😄

Kızlar bugün bebişimin kırkı doldu çok şükürler olsun 🤗 ve acaba bebeğe kırk banyosu yapılıyormuş ya nasıl yapılıyor bilen var mı? Sabahtan beri ablamı annemi aradım cevap vermediler soramadım 😬 bilgisi olan yazabilir mi? Annem sanki içine kırk tane ihlas suresini mi oku demişti öyle şeylerdi sanki ama hatırlamadım 🙄🤦
Canım dua okudum suyuna annem de 40 tas su döktü başından aşağıya sonra o suyla da ben yıkanmıştım bu kadar :) Bi de anı kalsın diye fotoğraf falan çekmiştim @Defnenin annesi Ayşe gibi yapmıştım ;)

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende kırk çıkarmadım annem gereksiz bişey yapma demişti bende yapmadım her iki oğlumda da yapmadım
Bende yıkadım sadece zaten bugün çok aşırı huysuzdu yemek bile zor yaptım 🤦 hiç uyumuyor gündüz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım dua okudum suyuna annem de 40 tas su döktü başından aşağıya sonra o suyla da ben yıkanmıştım bu kadar :) Bi de anı kalsın diye fotoğraf falan çekmiştim @Defnenin annesi Ayşe gibi yapmıştım ;)
Annemde sanırım onu demişti dua okuyup kırk tas su dök diye ama yapmadım ya besmele çektim yıkadım 🤗

Cnm bn bebegim icin yasin tebareke amme surelerini okudum banyo yaptirdim kendimce cikardim eskiler farkli seyler yapiyorlar ama bilmrdigim icin oyle yaptim gitti😄😄
Sanırım o biraz herkese göre değişiyor 😂😂 ben sadece besmele okuyup yıkadım 🤗🤗

Canım suyun içine 40 nohut taş altın bir sürü bişeyler koyuyorlar bir de kırk annesi oluyormuş bebeği anneyi yıkıyormuş falan filan internette böyle yazıyordu ben baktığımda. Ama dinimizde böyle bişey yok. Taa şamanizmden geliyor. Ben dediklerimi uygulamadım. O gün eşimle dua ederek bebeğimizi yıkadık sonra ben oldu bitti yani 😂
Bende besmele çekerek yıkadım bebişi gecede kendim yıkanırım çünkü bebek uyumadı bütün gün 🤗🤗

Canım hiç birşey yapmadım sadece normal sıradan birgün de olduğu gibi yıkadım o kadar 🤗
Aynı bende öyle yıkadım normal bir şekilde yıkadım bitti 🤗🙄

Kuzum bebeğin başına 40 tas su dök besmele ile
Kırk tas dökmedim ama besmele çekerek yıkadım minnaki baya büyümüş kıyafetleri olmuyordu ablam daha büyük kıyafetler yollamıştı onları giydirdim ona 🤗 6-9 aylarda oluyor 3-6 ay olanlarda suanlik oluyor minik kıyafetleri kaldırdim

Bende dört gözle regl olmayı bekliyorum böyle hamile kalma korkusu var😂😂
O var di mi 😂😂 ayy şuan bide regl ile uğraşamam yaa

Son düzenleme:

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Bende yıkadım sadece zaten bugün çok aşırı huysuzdu yemek bile zor yaptım 🤦 hiç uyumuyor gündüz

Annemde sanırım onu demişti dua okuyup kırk tas su dök diye ama yapmadım ya besmele çektim yıkadım 🤗

Sanırım o biraz herkese göre değişiyor 😂😂 ben sadece besmele okuyup yıkadım 🤗🤗

Bende besmele çekerek yıkadım bebişi gecede kendim yıkanırım çünkü bebek uyumadı bütün gün 🤗🤗

Aynı bende öyle yıkadım normal bir şekilde yıkadım bitti 🤗🙄

Kırk tas dökmedim ama besmele çekerek yıkadım minnaki baya büyümüş kıyafetleri olmuyordu ablam daha büyük kıyafetler yollamıştı onları giydirdim ona 🤗 6-9 aylarda oluyor 3-6 ay olanlarda suanlik oluyor minik kıyafetleri kaldırdim

O var di mi 😂😂 ayy şuan bide regl ile uğraşamam yaa
İyi yaptın kuzum kırktan çıktı ya inşallah düzelir huyu😊

İyi yaptın kuzum kırktan çıktı ya inşallah düzelir huyu😊
Benimki kırka kadar sakindi kırk bitti arsız bişey oldu😂

S

Sare ozmen

Guest
Masallah

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Haha benimki gündüz uyumuyor gece uyumuyor sadece saat 6 7 arası uyuyor oda aralıksız 3 saat tek onun dışında uyku yok hep ağlama var😂
Cidden deli edecek düzeyde uykusuzluk annelik çok zor ya bide böyle hafif bir dalıyorsun ama nasıl tatlı bir uyku hop bir ciyaklama firla kalk 🤦🤦 hemen büyüse yaa

Kaynanam arayib arayub😀 40 kasik su dokun su dokun diyordi eşimde 40 kaşik su dokdu 😀😀
Hep bu büyükler yaa 😂😂 acayip gelenek işleri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar