Kırk uçurma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Buğlemin Annesi tarafından oluşturulan Kırk uçurma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 678 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kırk uçurma
Konbuyu başlatan Buğlemin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
iyi geceler arkadaşlar bebeği olup 40 ucuranlar nasıl yaptınız bebeği nasıl kırkladınız acaba kimisi bebeği kokmasın diye tuzlu suda yikıyormus 40 tane taş koyuyormus yikiycagı suya işte değişik çiçek yaprakları koyuyormuş sizler nasıl yaptınız acaba malum 3 gün sonra kırkımiz çıkıyor merak ediyorum bende
Canım bizde kaynanam bir kova suya tesbih koydu biseyler okudu tesbih koyduğu su ile önce bebeği yıkadı üç tas su kaldı sonra ben yikandim sona kalan suyu üç defa niyet ile döktüm değişik adettler işte herkeste farklı olabiliyor 😅

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizde kaynanam bir kova suya tesbih koydu biseyler okudu tesbih koyduğu su ile önce bebeği yıkadı üç tas su kaldı sonra ben yikandim sona kalan suyu üç defa niyet ile döktüm değişik adettler işte herkeste farklı olabiliyor 😅
Herkes te farklıymış bende herkesten birşeyler duydum o yüzden buradada sorrmak istedim benim duyduğum bebeğin yıkandığı küvete biraz tuz atıyorlarmis kokmasın diye onunla yıkanıyor mus sonra annede yıkanıyormus böylece 40 çıkmış oluyormuş😂

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biz teyzemi de çağırdık adamları evden gönderdik 3ümüz kutlama yaptık dualarla kendi aramızda 40 taş koydu annem tasa öncesinde çamaşır suyuna bastığı kaynattığı.Sonra tuzlu suyla yıkadılar, diline kafasına sürdüler tuzu sonra normal yıkadılar.En son da giydirip foto çekindik 🥰

Herkes te farklıymış bende herkesten birşeyler duydum o yüzden buradada sorrmak istedim benim duyduğum bebeğin yıkandığı küvete biraz tuz atıyorlarmis kokmasın diye onunla yıkanıyor mus sonra annede yıkanıyormus böylece 40 çıkmış oluyormuş😂
Geçen bir hanımefendiyi dinledim annem bizş tuzlu suyla yıkamış ter kokmayalım vs diye dedi gel görki hep ter kokuyorum diyordu 😂😂

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Geçen bir hanımefendiyi dinledim annem bizş tuzlu suyla yıkamış ter kokmayalım vs diye dedi gel görki hep ter kokuyorum diyordu 😂😂
Beni de tuzla yıkamışlar ama ben hiç kokmazdım çünkü ağır yağlı yemem hep zeytinyağlı yerim bir de 2-3 günde bir zaten duş alırdım onun için öff koktun diyen hiç olmadı ta kiiiiii bebişim doğana kadar 😬 artık Allah ne zaman nasip kısmet ederse o zaman duş alabiliyorum ahahhaha 😂 Ama yine de terlemem de kokmam da yani ben eşime sürekli git bi duş al diyorum salonda yatsa direk farkedip camları açıyorum ama onun bana bişey dediği yok annem de öyle hiç demiyor 🤭

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet evet ter kokmasin diye koltuk altına ağzı kokmasın diye damagina ayakları kokmasın diye ayaklarına sürüyorlarmis birde 40 tane taş toplanicakmis falan filan 🤔

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Beni de tuzla yıkamışlar ama ben hiç kokmazdım çünkü ağır yağlı yemem hep zeytinyağlı yerim bir de 2-3 günde bir zaten duş alırdım onun için öff koktun diyen hiç olmadı ta kiiiiii bebişim doğana kadar 😬 artık Allah ne zaman nasip kısmet ederse o zaman duş alabiliyorum ahahhaha 😂 Ama yine de terlemem de kokmam da yani ben eşime sürekli git bi duş al diyorum salonda yatsa direk farkedip camları açıyorum ama onun bana bişey dediği yok annem de öyle hiç demiyor 🤭
Ayy insan kokuyorsun demeye utanıyor ya ben sdla diyemem sanırım birine kokuyorsun git duş al diye 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet evet ter kokmasin diye koltuk altına ağzı kokmasın diye damagina ayakları kokmasın diye ayaklarına sürüyorlarmis birde 40 tane taş toplanicakmis falan filan 🤔
Kız sürme damağına filan yazık tuzlu tuzlu tansiyonu filan oynar yavrumun 40 tas su dök yeter ay boşver

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ayy insan kokuyorsun demeye utanıyor ya ben sdla diyemem sanırım birine kokuyorsun git duş al diye 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız sürme damağına filan yazık tuzlu tuzlu tansiyonu filan oynar yavrumun 40 tas su dök yeter ay boşver
Herkes sen değil valla benim adam şak diye söyler sağolsun bi şoka girersin karşısında 😂 Annem de öyle kardeşime iki de bir der üffpüff bi
duş al diye 😂

Tüm sayfalar yüklendi.