Kiskanc eltim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde DAWIT tarafından oluşturulan Kiskanc eltim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,656 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kiskanc eltim
Konbuyu başlatan DAWIT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
Valla bırak kıskansın yani kıskançlıktan böyle davranıyor ama.tabiki sacmaladiginin farkında degil bence 😂😂
Yok ya insan snir oluyo canım hic iyi brşey değil hasta ruhlular. Benimki çeyiz düzmeye evime gittik o gün ağlrken gördm dedm Allah ona da nasip etsn o kaynanamla yaşıyodu meğer mesele o değilmş attğn adıma kadar kıskanıyorlar ve arkadan kuyu kazıyorlar o sebeple görüşmyceksn hic kendni yıpratmycaksn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂Aynen öyle valla ben sinir olacağıma görüşmem daha iyi hiç kimse için dertsiz kafama dert katamam 😂😂
Vlla değmiyo canım ya insan olmayanlarla muhatap olmaya gerek yok insanı snir hastadı ediyorlar.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok ya insan snir oluyo canım hic iyi brşey değil hasta ruhlular. Benimki çeyiz düzmeye evime gittik o gün ağlrken gördm dedm Allah ona da nasip etsn o kaynanamla yaşıyodu meğer mesele o değilmş attğn adıma kadar kıskanıyorlar ve arkadan kuyu kazıyorlar o sebeple görüşmyceksn hic kendni yıpratmycaksn
Cidden mi ya bir insan ağlar mı bunun için 😂😂 Allah'im akıl fikir ihsan eylesin böylelerine

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Gunaydin cici annisler benim cok kiskanc eltim var ogluma ne alsam aynisini kocasy ile kavga edip alyor.bebek bezini bile aynisindan alir. Cok kiskanyor beni
En azından senin ikizin gibi gezmiyordur😂😂 benim hastaligimi bile taklit ediyor kaynanamı benden kıskanıyor benm aramda güzel bı bağ var öz annem gbi ama aile apartmaninda oturuyoruz o görmeden geliyor bişey verecekse ona da bana da veriyor ama bana gizli veriyor 😂 şimdi hamileyim üçüncü çocuk derdine düşmüş yaz yaz bitmez ben Allah'a havale ettim onu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 En güzeli o zaman ben kuzum eltim yok
Şanslisin bu konuda canım 😂

Tüm sayfalar yüklendi.