Kiskanc eltim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde DAWIT tarafından oluşturulan Kiskanc eltim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,657 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kiskanc eltim
Konbuyu başlatan DAWIT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
En azından senin ikizin gibi gezmiyordur😂😂 benim hastaligimi bile taklit ediyor kaynanamı benden kıskanıyor benm aramda güzel bı bağ var öz annem gbi ama aile apartmaninda oturuyoruz o görmeden geliyor bişey verecekse ona da bana da veriyor ama bana gizli veriyor 😂 şimdi hamileyim üçüncü çocuk derdine düşmüş yaz yaz bitmez ben Allah'a havale ettim onu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şanslisin bu konuda canım 😂
Kuzum suanlik evet kaynım evlenirse bilemem ama düşünmüyor sanırım 😂😂 sağolsun eşime diyorum ya gelecek gelin iyi biri olmazsa diye evimize adım atamax o zaman diyor 😂😂

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum suanlik evet kaynım evlenirse bilemem ama düşünmüyor sanırım 😂😂 sağolsun eşime diyorum ya gelecek gelin iyi biri olmazsa diye evimize adım atamax o zaman diyor 😂😂
Bizimkiyle bütün aile basedemiyor ufacık şeyde evi terk ediyor iki küçük çocuk var idare ediyoruz bı turlu ahirete bıraktık bazı şeyleri ben kaynanamla kayinpederim yaşayana kadar evimden gitmicem cnku onların sevgisi desteği haklarını ödeyemem onlara Allah korusun bugün bişey olsun yarın tasincam eşimle konuştuk anlaştık o zamana kadar Allah sabır versin bana😂😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya insan snir oluyo canım hic iyi brşey değil hasta ruhlular. Benimki çeyiz düzmeye evime gittik o gün ağlrken gördm dedm Allah ona da nasip etsn o kaynanamla yaşıyodu meğer mesele o değilmş attğn adıma kadar kıskanıyorlar ve arkadan kuyu kazıyorlar o sebeple görüşmyceksn hic kendni yıpratmycaksn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vlla değmiyo canım ya insan olmayanlarla muhatap olmaya gerek yok insanı snir hastadı ediyorlar.
Sende hiç muhattap olma boşver cnm .. öyle kıskanç insanlardan hersye beklenir

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Gunaydin cici annisler benim cok kiskanc eltim var ogluma ne alsam aynisini kocasy ile kavga edip alyor.bebek bezini bile aynisindan alir. Cok kiskanyor beni
Hahah bu eltiler hepsi öyle qaliba😂😂.. umursamayan taraf da biz oluyoruz.. aynısı bende war..

Merhaba Gunaydin cici annisler benim cok kiskanc eltim var ogluma ne alsam aynisini kocasy ile kavga edip alyor.bebek bezini bile aynisindan alir. Cok kiskanyor beni
Ahh ahh tamda yarama tuz bastın 😂😂hangimizde yokki o fesat kalpliler.benimde var öyle bitane geçen kayinbabama kendi çocuğuna oyuncak almak için oyuncakçı ya götürmüş eltim kayinbabam benimkine de bı oyuncak almak için set bakmış galiba pahalıydı fesatligindan Alihan onla oynayamaz çok küçük bunla oynar diye bı oyuncak aldırmış oyuncak en fazla 10 TL dur galiba cildirak bile değil ay eline bile versem elini keser çocuğun fesat ya masuz aldirtmamis pahalı diye sıradan bişey aldirtmis ama kayinbabam 200 TL verdi sen al neyle oynar bilemedim diye ay bı sinir oldum arayacaktım sonra dedim boşver Allah'ın dan bulsun

Tüm sayfalar yüklendi.