Kıskançlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Kıskançlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,036 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıskançlık
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hasret kiselii

Behiyr

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ben daha 10 aydır evliyim ve 33 haftalik hamileyim eşimle çok kavga ediyoruz bu kıskançlık yüzünden ve bütün kavgaları çıkaran benim eşimi çok üzüyorum hiç hak etmiyo elim de olmuyor bazen çok üzüyorum istemeden bu konuda bi tavsiyeniz varmi gerçekten bende çok yoruldum onu çok seviyorum 😔😔😭
Bende oyleydim bagirirdim sonra pisman olurdum ama neyseki gecti sabret canm psikolijikmen öyle oluyor gebelik hormanları yapacak birsey yok 😒

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ben daha 10 aydır evliyim ve 33 haftalik hamileyim eşimle çok kavga ediyoruz bu kıskançlık yüzünden ve bütün kavgaları çıkaran benim eşimi çok üzüyorum hiç hak etmiyo elim de olmuyor bazen çok üzüyorum istemeden bu konuda bi tavsiyeniz varmi gerçekten bende çok yoruldum onu çok seviyorum 😔😔😭
Aynı durum bendede var cok seviyorum ama dısarda kafası saga sola gitsin hemen kavga cıkarıyorum teli elindeyken gözüm çaktırmadan hep üstünde hamilelikten sonra basladı hormonlardan heralde aldıgımız kilolar vs kendimiZi kötü hissediyoruz cinsellikten de uzaklastık artık 35. Haftadayız ister istemez kafada deli sorular oluyor bunaltıyoruz adamları 😂😂😂

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Insallah canim çok sagol 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi olurdu gerçekten psikolojim bozulmuş

Çok kötü bi durum gerçekten
Dönem dönem çoğumuz yaşıyoruz canım böyle şeyler. Kendini dinleyip, yargılayıp, düşünüp daha da canını sıkma. Bebek doğsun bı hele sağ salim halyolu bulunur 🙏❤️

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Insallah canim çok sagol 😔

Çok kötü bi durum gerçekten
Aynn öyle valla

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durum bendede var cok seviyorum ama dısarda kafası saga sola gitsin hemen kavga cıkarıyorum teli elindeyken gözüm çaktırmadan hep üstünde hamilelikten sonra basladı hormonlardan heralde aldıgımız kilolar vs kendimiZi kötü hissediyoruz cinsellikten de uzaklastık artık 35. Haftadayız ister istemez kafada deli sorular oluyor bunaltıyoruz adamları 😂😂😂
Benimki bunalmış valla

Dönem dönem çoğumuz yaşıyoruz canım böyle şeyler. Kendini dinleyip, yargılayıp, düşünüp daha da canını sıkma. Bebek doğsun bı hele sağ salim halyolu bulunur 🙏❤️
İnşallah cnm bnm😊

İnşallah cnm bnm😊
Canım benimki hamilelikten falan değil hep aynı halttım ben bebeğe hormonlara suç atmaya gerek yok boşuna 😂
Benim psikoloji pert😔

Ben 22yaşımdayım... Biraz da şeytan vesvese veriyor. Evli çiftlerin arasını bozmakta 1numars kendileri😂
Benide yönetiyor gibi ya😔

Ben 22yaşımdayım... Biraz da şeytan vesvese veriyor. Evli çiftlerin arasını bozmakta 1numars kendileri😂
Benide yönetiyor gibi ya😔

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar